Zabić Sarai

Zabić Sarai

Autor: J.A. Redmerski

Sarai miała zaledwie czternaście lat. kiedy matka uciekła z nią do Meksyku. gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna zapomniała. co to znaczy wieść normalne życie. ale nigdy nie porzuciła nadziei. że pewnego dnia ucieknie z miejsca. w którym była przetrzymywana przez ostatnie dziewięć lat. 

Victor jest bezlitosnym płatnym mordercą. który – podobnie jak Sarai – znał tylko życie przepełnione śmiercią i przemocą. Kiedy zjawia się w domu brutalnego Javiera. żeby poznać szczegóły zlecenia i odebrać zapłatę. Sarai dostrzega w nim jedyną szansę na odzyskanie wolności. Jednak sprawy przybierają niespodziewany obrót i zamiast dotrzeć bezpiecznie do Tucson. Sarai trafia w ręce kolejnego niebezpiecznego mężczyzny. 

Mimowolnie zaplątany w ucieczkę. Victor opiera się s

29.99: https://woblink.com/ebook/zaginieni-gibney-patricia-174857u

Cena:


Trening poznawczy

Autor: Edward Nęcka

Czy umysł można trenować. tak jak trenuje się mięśnie? Jak trzeba zorganizować trening mentalny. aby miał sens? Czy efekty takiego treningu są wydatne? Czy są długotrwałe? Czy efekty treningu generalizują się. obejmując nie tylko ćwiczoną funkcję lub sprawność. ale również sprawności ogólne. w tym – inteligencję? Czy ma znaczenie. kto trenuje – jaką ma wyjściową sprawność umysłową lub poziom inteligencji?

Ludzie zawsze marzyli o ulepszeniu samych siebie. Filozofia. szczególnie etyka filozoficzna. była uprawiana jako refleksja nad moralnością. ale też jako możliwa droga moralnego doskonalenia człowieka. Systemów religijnych właściwie nie sposób sobie wyobrazić bez takiego czy innego programu moralnego samodoskonalenia. Czy te wysiłki coś dały. to osobna kwestia

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 24.99


ISBN

9788378899792: Wydawnictwo

Format

60.26: https://woblink.com/ebook/historia-zimnej-wojny-melvyn-p-lefflera-i-odda-arnea-westada-175032u

Cena:


Baby by Ann

Autor: Anna Lewandowska

Kiedy na świecie pojawia się dziecko. przed rodzicami pojawia się wiele wyzwań. Jednym z nich jest odpowiednie żywienie. Co podawać dziecku. aby dostarczyć mu wszelkich niezbędnych do optymalnego rozwoju składników? Jak wyrobić w maluchu zdrowe nawyki żywieniowe? Co i kiedy wdrażać do diety dziecka. a czego unikać?

Baby by Ann to prawdziwe kompendium wiedzy na temat żywienia dzieci.

 

Wydawnictwo: Burda

Cena: 35


ISBN

9788381376211: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/jak-zdobyc-i-rozliczac-dodatkowe-srodki-w-jsfp-marta-banach-176964u

Cena:najdłuższa podróż pdf, jordan marie, nela w krainie orek, revved samantha towle, iwona laskowska, nie boje się, cień olbrzyma, packet tracer cisco, louise allen, przerwany sen, audiobook mróz, matematyka powtórka z gimnazjum, laureaci nagrody nobla literatura, jenny rogneby, joseph conrad książki, tamten okrutny wiek, python ćwiczenia praktyczne pdf, to czego o mnie nie wiesz, inna dusza łukasz orbitowski, problemy mieszkania w igloo…