ISBN

ISBN

9788324057559: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/zycie-sredniowiecznej-kobiety-frances-gies-joseph-gies-153968u

Cena: Joseph Gies


Złoty sen

Autor: Grażyna Jeromin-Gałuszka

Opowieść o przemijaniu i nieprzemijaniu. O wielkiej miłości. która zniszczyła przyjaźń. i o przyjaźni. która pokonała trudną miłość.

Stara willa w sennym kurorcie. a w niej kobiety. które los zetknął ze sobą po wielu latach.
Lili. ekscentryczna właścicielka wilii. dawno temu oświadczyła swej przyjaciółce. że nigdy się do niej nie odezwie. i wytrwała w tym postanowieniu sześćdziesiąt pięć lat.
Ada w dzieciństwie przyjeżdżała tu z matką. żeby leczyć chore serce. Jej owiany tajemnicą pobyt przedłuż

29.9: https://woblink.com/ebook/bossman-vi-keeland-126916u

Cena:


Lato

Autor: Tove Jansson

Tove Jansson. najbardziej znana jako autorka i ilustratorka niepowtarzalnej serii książek o Muminkach. napisała również wiele znakomitych utworów dla dorosłych. Jednym z nich jest „Lato” – nastrojowa. poruszająca. metaforyczna historia. w której w sposób prosty. z niespotykaną lekkością. ale i mądrością opowiada o sprawach trudnych i poważnych. zderza starość z młodością. porusza temat uczenia się życia.

Sześcioletnia Sophia dopiero wchodzi w życie. a jej babcia. dojrzała artystka. jest u jego kresu. Razem spędzają lato na małej fińskiej wysepce. Budując łódź i spacerując po lesie. rozmawiają o sprawach ważnych dla młodych i starych: miłości. życiu i śmierci. naturze Boga… Poznają wzajemnie swoje lęki. kaprysy i tęsknoty.

Autorka tworzy w powieści kompletny świat: pełen radości i smutków.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 27.9


ISBN

9788381640855: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/na-strunach-swiatla-krystyna-mirek-178163u

Cena:baśń o wężowym sercu, maria bigoszewska, eliot aronson, dowód na istnienie boga, afery iii rp, książki informatyka, dieta keto pod lupą, houston, mamy problem, rafał majdan, notatki z biologii do matury rozszerzonej pdf, coraz lepiej, aktywa i pasywa banku, koktajle pdf, śmierć iwana iljicza, szymon petlura, wydawnictwo naukowe scholar, 365 dni ksiązka, julia zaczyna od nowa, bezład zamęt…