ISBN

ISBN

9788366234581: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/paryska-kochanka-catherine-hewitt-143672u

Cena:


Słoneczna loteria

Autor: Philip K. Dick

Dick w swych najlepszych książkach opisuje przyszłość. która jest nam zarazem znana i niewyobrażalna. – „The New York Times Book Review”

W Słonecznej loterii z pozoru wszystko jest jasne. To świat przyszłości. w którym porządek społeczno-polityczny oparto na gigantycznym generatorze losowym. Totalizatorze zwanym «butelką». To obrót «butelki» decyduje o tym. kto zostanie Lotermistrzem – najważniejszą. dzierżącą władzę osobą w całym Układzie Słonecznym.

Wszystko kręci się tu wokół loterii. A także prawa lennego. na mocy którego każdy może oddać się w niewolę władzy. korporacji czy wyżej postawionej jednostce. Jednak machina losowa jest ponad wszystkim.

Takie życie jest grą. Wieczną i nieustanną. Opartą na losowaniu. które daje wszystkim równe szanse. Tylko czy na pewno? Koło rulety jest losowe – w takim razie dlaczego to kasyno zawsze wygrywa? Czy znikoma szansa na wygraną jeden do iluś miliardów jest lepsza niż brak szansy?” – z przedmowy Jarosława Grzędowicza

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9kroniki amberu tom 2, kolejne 365 dni jak się kończy, determinanty rozwoju logistyki, księżniczka marsa pdf, autor ziemi obiecanej, sponsor tom 1 pdf, ryrych katarzyna, b jak bauhaus, kryminalistyka hołyst pdf, fokusowanie, cyngiel śmierci, ostr książka, przyjaciele z dzieciństwa, ktoś, kto będzie cię kochał w całej twej nędznej glorii, drakensang the dark eye towarzysze, krzysztof drozdowicz, wędrówki dusz, językowy obraz świata bartmiński, jak rozmawiać o książkach których się nie czytało, niedomowienia…