Wydawnictwo

Wydawnictwo

Saga Egmont: Format

199756

https://woblink.com/product-publication/download/199756/epub: 1

Cena:


Saga rodu z Lipowej 5: Ścieżki zła

Autor: Marian Piotr Rawinis

Dokąd wiodą ścieżki zła?

Historia rycerskiego rodu z Lipowej toczy się dalej. choć nadeszły dla niego ciężkie czasy. Władzę nad majątkiem sprawuje Ostasz. syn Jakuba i przyrodni brat Aleny. Nic już nie jest jak dawniej. Z dawnego Jakuba. pana majątku. dostojnego i wyniosłego. nie pozostało już nic. Okrutny syn więzi starego ojca w szopie. znęcając się nad nim. Bije. wymierza kary i nie szanuje nikogo.

Z kolei Jeno. teraz pan z Krasawy. wraz z Aleną spodziewają się drugiego syna. Starszy Mikołaj osiągnął pełnoletniość. stając się marzeniem i tęsknotą Hedwigi.

Losy tych rodzin splatają się ze sobą. choć każda z nich obrała sobie inną drogę …

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


# Portal randkowy

Autor: Michał Wysocki Marcin

Ludzie poszukują w internecie szczęścia. Jednym chodzi o pieniądze i władzę. innym o sławę. a jeszcze innym o rozrywkę czy seks. Miliony pragną jednak odnaleźć tam miłość – niestety z różnym skutkiem. Świat wirtualny. oferujący wprost niewiarygodne możliwości poznawania nowych osób. może być szansą. ale i niebezpieczną pułapką. Ten intrygujący temat podejmuje Marcin Michał Wysocki. znany z doskonale przyjętej powieści obyczajowej Baku. Moskwa. Warszawa. Historie miłosne opisane w zbiorze #Portal randkowy opierają się na prawdziwych wydarzeniach. Książka przedstawia czasem zabawne. a czasem zgubne skutki nieostrożnego poruszania się po świecie wirtualnym. Bohaterowie #Portalu randkowego reprezentują mieszkańców kilku europejskich krajów. jednak łatwo dostrzec. jak bardzo wszyscy jes

:

Cena:


Bajdurki

Autor: Janina Porazinska

Od niepamiętnych czasów ludziom towarzyszą zwierzęta. Czasem psocą. a czasem pomagają. Jedni bez drugich żyć nie mogą. Zapraszamy do świata. w którym kozy. raki i jeże mówią ludzkim głosem. a wiatr i rzeka śpiewają radosne piosenki.

Zbiór jedenastu opowieści doskonale oddaje piękno rodzimego folkloru i uczy kontaktu z przyrodą. Znajdziesz tu historię spotkania wyjątkowego rodzeństwa – Wiosny i Lata. sprawdzisz. co stało się z zaginionym kogucikiem. a kozucha-kłamczucha nauczy Cię. że zawsze warto mówić prawdę. Bajki Janiny Porazińskiej od lat wychowują młodych Polaków i w ogóle się nie starzeją! Czas. by poznały je kolejne dzieci!

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.997 nawyków skutecznego działania audiobook, gies mucha, ks jerzy popiełuszko śmierć, joseph conrad jądro ciemności, zatoka świń książka pdf, wielka improwizacja pdf, oda do wolności interpretacja, potentat katy evans pdf, william szekspir cytaty, życie maryi pdf, tatry nie dla idiotów, jak zadowolic kobiete, arabski raj pdf, formularz zamówienia excel, darmowe pdf…