Natura leczy

Natura leczy

Autor: Williams Florence

ZACZNIJ CZERPAĆ Z NATURY PEŁNYMI GARŚCIAMI!

Ta popularnonaukowa książka zawiera solidną dawkę wiedzy o tym. jak natura wpływa na nasze ciało.

 Wraz z Florence Williams odkrywamy przyjemności shinrin-yoku – „leśnych kąpieli” w zaciszu japońskich lasów; pozytywny wpływ obozów survivalowych oraz korzyści płynące ze spacerów po miejskich parkach. Drzewa za oknem. śpiew ptaków czy zapach sosny mają niebagatelne znaczenie dla naszego samopoczucia. Autorka przedstawiając najnowsze wyniki badań naukowych dowodzi. że obcowanie z naturą wpływa na ciało i umysł – wzmacnia odporność. obniża ciśnienie krwi. a do tego redukuje stres i pobudza do kreatywnego myślenia.

 Od wieków wiedzieli o tym m.in. Ludwik van Beethoven. Nikola Tesla czy Theodore Roosevelt. któ

43.99: https://woblink.com/ebook/grypa-joanna-gilewicz-brown-jeremy-177390u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/178116/epub

1:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/177603/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788381477222: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/po-drugiej-stronie-jeziora-agnieszka-karecka-177730u

Cena:


Heartland (Tom 6). Kiedyś zrozumiesz

Autor: Lauren Brooke

Heartland to wtulone pomiędzy wzgórza Wirginii schronisko dla koni. ale i coś więcej. To niezwykłe miejsce. gdzie dotychczas źle traktowane zwierzęta uczą się od nowa ufać ludziom. Od śmierci mamy. Treg stał się dla Amy nie tylko przyjacielem i pomocnikiem. ale i częścią rodziny. Oboje czują się odpowiedzialni za prowadzenie Heartlandu i opiekę nad końmi. W życiu Amy nastąpiło wiele zmian. ale dziewczyna nie dopuszcza do siebie myśli. że i relacje z Tregiem mogą się zmienić. W chwili poważnego kryzysu to do niego właśnie kieruje swoje kroki.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16


:

29.99: https://woblink.com/ebook/wsciekla-pogoda-friederike-otto-177476u

Cena:


Przestań się zamartwiać

Autor: Joanna Godecka

Jak zyskać poczucie bezpieczeństwa. spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną. aby móc budować. zamiast bezustannie z czymś walczyć.

‚A co będzie. jeśli…’. Jesteś mistrzynią w snuciu czarnych scenariuszy? Gryziesz się sprawami. które jeszcze się nie wydarzyły? Obsesyjnie roztrząsasz rzeczy. które w ogóle mogą się nie wydarzyć? A kiedy coś się jednak stanie. ze zdumiewającą szybkością wpadasz w histerię? Ta książka jest dla ciebie.

Pomoże ci znaleźć sposoby na ograniczenia tego wszystkiego do minimum. Nie obiecuje. że zupełnie się uwolnisz od zamartwiania. ale będziesz mniej się niepokoić. lęk nie będzie cię paraliżował. a/lub niespełnione oczekiwania i palące poczucie niesprawiedliwości doprowadzały na skraj obłędu. Obiecuje ci poprawę sytuacji i zbu

:

Cena:


ISBN

9788381640817: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/wiewiorka-julia-i-magiczny-orzeszek-anna-sakowicz-emma-kiworkowa-178198u

Cena: Emma Kiworkowa


Z pamiętnika zajętej wróżki

Autor: Ewa Zdunek

Emilia ma wreszcie poukładane życie. Wymarzony partner boku. dobrze zapowiadająca się kariera w telewizji w charakterze wróżki. a także poprawne relacje z ojcem sprawiają. że tytułowa bohaterka promienieje szczęściem. Jej sąsiadka i przyjaciółka zarazem. Roksana także odnajduje swoją bratnią duszę w osobie tajemniczego Kazimierza. Sielanka jednak nie trwa długo. Wkrótce okaże się. że każdy coś ukrywa. a rzeczywistość nie jest taka. jak ją malują.

Zabawna. pełna ciekawych zwrotów akcji opowieść o lekkim zabarwieniu sensacyjnym.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 29.9kissinger o chinach, dorota kotas pustostany, medycyna katastrof, opowiadania bizarne tokarczuk audiobook, tomasz piec, hymn do miłości ojczyzny krasicki, cora reilly złączeni nienawiścią pdf, barbara lewicka, bolesław śmiały szczodry, biografia steve jobs, pieśni harcerskie, sonnenbruch, ścigaj paweł, róża tudorów, władcy z dynastii jagiellonów i ich dokonania, marcin molik, dieta dla mózgu pdf, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf za darmo, pwsz kalisz praktyki, finanse publiczne współczesne ujęcie pdf, herbert biografia…