Wolna kobieta – opowiadanie erotyczne

Wolna kobieta – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„Siedzę na balkonie. spoglądam na morze i piszę. Manifest kobiecości. mój testament. Wolna kobieta. Słońce zachodzi. popijam café au lait. patrzę na horyzont. Powietrze jest rozgrzane. nie za duszno. przyjemnie. Pojawia się chłodny wiaterek. Popijam z filiżanki. Rozsiadam się wygodnie. Na ustach mam zadowolony. bezwstydny uśmiech. Wielki jak słońce. Zdejmuję okulary. pieści mnie lekka bryza. Na chwilę mrużę oczy. Opieram się w fotelu. Otwieram oczy i nadal tu jestem. To nadal ja. On leży w pokoju obok. słychać jego oddech przez sen. Śpi. Śni. Rozkoszuję się zawartością filiżanki. oglądając świat. który jest taki piękny. taki fascynujący. A ja jestem jego częścią’.

Wolna kobieta to erotyczne opowiadanie o tym. jak starsza kobieta przełamuje wszelkie normy. które dyktuje jej spo

3.99: https://woblink.com/ebook/eros-opowiadanie-erotyczne-b-j-hermansson-199872u

Cena:


Upadek Premiera – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Premier przeżywa kryzys. Zobojętniał na wszystko. co dzieje się w jego życiu. Nic nie ma sensu.

Mia jest młodą prostytutką. Pewnego wieczoru ląduje ze swoim alfonsem Draganem w tej samej restauracji. w której jest na spotkaniu premier. Dawno temu. w przeszłości. Mia znała premiera. ale to były inne czasy i inne okoliczności. Ten wieczór rozwija się w kierunku. którego żadne z nich nie potrafiło sobie wyobrazić – przybiera postać erotycznej podróży. która zmienia ich oboje. Mocne doznania zaczynają się już w restauracji.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Ksieni z Castro

Autor: Stendhal

“Ksieni z Castro” to utwór Stendhala. słynnego francuskiego pisarza epoki romantyzmu oraz prekursora realizmu w literaturze.

Opowieść o trudnej miłości między Eleną Campireali. młodą dziewczyną ze znakomitego rodu oraz synem rabusia. Rodzina Eleny nie dopuszcza do takiego związku i zamyka dziewczynę w klasztorze. Opowiadanie trzyma w napięciu. Kochankowie. mezalians. bandyci. tajemnicze lochy. pojedynki – wszystko to znajdzie czytelnik w tej powieści. Na język polski przełożył Tadeusz Boy-Żeleński.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 11.49tak wymyślono chrześcijaństwo, z każdym oddechem pdf, witchborn, krwiodziej, ksiazki na kindle, dariusz chemperek, musso zjazd absolwentów, analiza matematyczna pdf, jak mniej myslec pdf, studnie przodków, józef tischner filozofia dramatu, lucyfer pdf, elul, godzina pąsowej róży książka, geologia dynamiczna, michelle obama biografia, kwestia ceny ebook, medycyna pola walki pdf, arabski syn pdf chomikuj, karolcia pdf online, crash bandicoot 2 trofea, chmielarz zombie, straszne książki…