Niezabliźniona nić

Niezabliźniona nić

Autor: Marian A. Nocoń

Victor Moss trafia niespodziewanie na zamek w Baranowie Sandomierskim i nawiązuje współpracę z polską grupą przygotowującą ekspedycję wojskową. W ośrodku otrzymuje również odpowiedzi na kilka nurtujących go pytań. Teksty ze starego notesu i pozyskane na zamku wiadomości pozwalają mu uwierzyć w możliwość rozszyfrowania pewnej tajemnicy historycznej.

Z czasem przekonuje się też. że szczątkowe informacje ze starożytnej przeszłości Sumerów mogą być kluczem do rozwiązania światowej zagadki. To jednak stwarza zagrożenie wielkim tego świata. Zaczyna się niebezpieczna gra z tajnymi służbami. Na drodze do prawdy Moss spotyka osoby. które mogą mu tyle samo pomóc. co zaszkodzić.

Niezabliźniona nić to thriller konspiracyjny. pełen intryg i dynamicznych scen trzymających w napięciu. Go

24.9: https://woblink.com/ebook/wszystko-bedzie-dobrze-ewa-maja-mackowiak-193118u

Cena:


AVENTURAS

Autor: Anaheli Vázquez

“Venezuela” to coś więcej niż tylko ćwiczenia. Oprócz nauki języka poznajemy ciekawe miejsca i zwyczaje panujące w tym kraju. Wenezuela to samo naj! Najwyższy wodospad na świecie. największa łąka. najlepsza kawa. największy wąż. najsmaczniejsze lody? Tego wszystkiego dowiecie się z tekstów zamieszczonych w ebooku. a najważniejsze. że będziecie przy tym uczyć się języka hiszpańskiego. Przyjemne z pożytecznym.

Teksty opracowane są na podstawie prawdziwych przygód autorów “Toros bravos sueltos. czyli podróże pewnego małżeństwa”. Polecamy również ten dwujęzyczny. polsko-hiszpański album.

Seria ebook -ów AVENTURAS wydawnictwa TODO La Mancha to cykl opowiadań skierowanych do osób uczących się języka hiszpańskiego. Dla tych. którzy pragną posz

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 29.6sw.weronika, genetyka sprawdzian pdf, katechizm poręczny, małgorzata sidz, słownik etymologiczny, zmierzch osamu dazai, ksiazki o kotach, prawo wyłączne, nowe wychowanie seksualne, piraci z karaibów na krańcu świata online, mansfield park online, skandynawia halal, prawo konstytucyjne podręcznik…