Pontyfikat na czasy zamętu. Jan Paweł II wobec wyzwań Kościoła i świata

Pontyfikat na czasy zamętu. Jan Paweł II wobec wyzwań Kościoła i świata

Autor: Maciej Zięba

Moim celem jest ukazanie aktualności przesłania Jana Pawła II. by dopomóc w rozumieniu chrześcijańskiego powołania. Kościoła i świata. Ale aby to uczynić. trzeba też zrozumieć jego pontyfikat. I o tym jest ta książka. Nie unikam zarzutów stawianych Papieżowi. związanych z tematyką gender. wadliwych nominacji czy pedofilii. jednak koncentruję się na priorytetach i tym. co ukształtowało Jana Pawła II. Dlatego wiele jest na tych stronach o Polsce. (fragment Wstępu)

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 38.99


Sztuczna inteligencja

Autor: Margaret A.

> KRÓTKIE WPROWADZENIE_x000D_ – książki. które zmieniają sposób myślenia!_x000D_ _x000D_ Tomik w zwięzły i przystępny sposób prezentuje historię rozwoju sztucznej inteligencji. jej możliwości i ograniczenia. W jaki sposób działa? W jakich dziedzinach życia może być wykorzystana? Jakie zagrożenia stwarza? Jak zmienia nasze myślenie o człowieczeństwie?_x000D_ _x000D_ *_x000D_ _x000D_ Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie._x000D_ Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje._x000D_ Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney. prof. Ewa Gajewska. prof. Aneta Pawłowska. prof. Jerzy Gajdka. prof. Piotr Stalmaszczyk.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 24.95


ISBN

9788379955114: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/30-dni-k-c-hiddenstorm-190749u

Cena:filozofia kaizen jak mały krok może zmienić twoje życie, chemia analityczna pdf, dyskurs foucault, turcy w niemczech, cities skylines poradnik pdf, zatoka dinozaurów, audiobook top, nieprzejednana honor, peter v brett otchłań, marek twain, audiobbok, pilot myśliwca, 1414 1418, szkice piórkiem pdf, sw dymfna, sen o japonii, próbowałam, rosyjski sztylet, córka pszczelarza…