Duchy minionych lat. Tom 1. Wiosenne przebudzenie

Duchy minionych lat. Tom 1. Wiosenne przebudzenie

Autor: Joanna Jax

Epicka opowieść o ludziach żyjących w latach siedemdziesiątych. epoce zmian wartości i nowego spojrzenia na świat. To kolejne pokolenie bohaterów uwielbianej sagi Prawda zapisana w popiołach.

W Polsce nastała era Edwarda Gierka i czas prosperity za zagraniczne pożyczki oraz większe otwarcie na świat Zachodu. W RFN-ie dochodzi zaś do zamachu na izraelskich sportowców podczas igrzysk olimpijskich w Monachium. Europa Zachodnia zaczyna się zmagać z krwawym terrorem. W dorosłość wkraczają dzieci Błażeja. Szymka i Kuby. Dla nich wojna jest daleką przeszłością. jednak czy na pewno wszystkie demony tamtego czasu zostały pogrzebane?

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 13.1


Wielka księga radości

Autor: Jego Świątobliwość Dalajlama

Książka to praktyczny podręcznik radości. Uczy. jak śmiać się z samych siebie. jak poradzić sobie z gniewem i strachem. jak praktykować współczucie. Pokazuje. co jest najgłębszym źródłem trwałej radości w zmieniającym się świecie.

Dwaj wielcy przywódcy duchowi i laureaci Pokojowej Nagrody Nobla kierują do zabieganych. przepełnionych lękiem i niepewnością ludzi niezwykłe przesłanie. Dzielą się doświadczeniem. opowiadają. co jest podstawą ich emocjonalnego i duchowego życia. Inspirują i zarażają mądrym optymizmem.

Dwa światy. dwóch noblistów. jedna radość.

Światowy bestseller: 28 tygodni na liście bestsellerów New York Timesa

Jego Świątobliwość XIV Dalajlama Tenzin

Wydawnictwo: Znak

Cena: 41.99365 dni mobi, egzystowanie, z jezusem pokonać złego ducha, metro 2033 audiobook pl, wysokofunkcjonujące dzieci ze spektrum autyzmu, naval camp pozzi, jak przestać się martwić, słownik psychologiczny pdf, obudź w sobie olbrzyma audiobook, christopher ky, napoleon hill myśl i bogać się, elsenborn, stalowe szczury błoto, far cry 5 misje, iwona czaja, czarnobyl instrukcja przetrwania, kamienie na szaniec ebook, dobry chlopak hokeisci pdf doci, historia i społeczeństwo. ojczysty panteon i ojczyste spory. podręcznik. liceum i technikum, tischner krótki przewodnik po życiu, monika wilczok instagram, śmierć przy myciu zębów…