Wszystko. czego o sobie nie wiemy

Wszystko. czego o sobie nie wiemy

Autor: Judith Lennox

Zapierająca dech w piersiach burzliwa historia miłosna o ukrytych namiętnościach i rodzinnych sekretach.

‚Wszystko. czego o sobie nie wiemy’ to pełna dramatyzmu i intryg hipnotyzująca opowieść. która wyszła spod pióra autorki ‚Okruchów życia’ i ‚Żony jubilera’.

Boże Narodzenie 1937 roku. W Szkocji umiera Hugh Craxton. ojciec Thei i Rowan. Siostry. osierocone w dzieciństwie przez matkę. zaznały już cierpienia po stracie bliskiej osoby. nie przeczuwają jednak. jakie mroczne sekrety ujawni śmierć drugiego z rodziców…
W Londynie mieszka bowiem Sophie i jej dwóch synów z małżeństwa z Craxtonem. Żadna z rodzin nie ma pojęcia o istnieniu tej drugiej.
Rodzinne tajemnice. problemy małżeńskie i wybuch drugiej wojny światowej – wszystko to na zawsze zmieni losy trzech kobiet. Aby móc odnaleźć drogę do szczęścia. będą musiały najpierw stawić czoło wszystkiemu. czego o sobie nie wiedzą…

Judith Lennox ma fenomenalny dar opowiadania!
Jill Mansell

Judith Lennox – urodzona w Salisbury autorka wielu bestsellerowych romansów historycznych. które zawsze cieszyły się uznaniem krytyków i czytelników na całym świecie. Debiutowała w połowie lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. a jej powieści zyskały wierne grono czytelniczek na całym świecie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Klub snów

Autor: Katarzyna Michalczak

Jak być dorosłą. gdy już się dorosło? A jak być dorosłą. kiedy ma się dziewięć lat? To książka o relacjach. których nie ma. ale które bardzo chciałoby się mieć. O kobietach zaskoczonych. że mają doświadczenie. O tym. że miejsce. w którym się wychowamy. podróżuje potem w nas. O małych dziewczynkach w latach 80.. które są gnębione. ale zawsze trochę zwyciężają – choćby dorastając. O matkach i córkach. A język jest tu osobnym bohaterem.

Gdyby Lucia Berlin była Polką. która świat czuje każdziusieńkim nerwem. a polszczyznę słyszy głębiej niż inni. być może pisałaby właśnie tak. W sugestywne. wyraźne i nieoczywiste pisanie Katarzyny Michalczak wchodzi się od razu.

Anna Fryczkowska

Zamknij oczy i patrz. Włóż sobie do ust kawał waty cukrowej. pocz

16: https://woblink.com/ebook/zdrowa-nauka-sondergaard-torben-206112u

Cena:ibuk pl, gildia magów audiobook, zmierzch osamu dazai, narodziny potęgi, sekrety urody babuszki, jestem franky kolorowanka, julie andem, romantyzm natura, organizacja pająk otto skorzenego, olga i osty, max czornyj, cinda williams chima, leksykon rzeczoznawcy majątkowego pdf, książki o obozach koncentracyjnych, algebra zadania, austin lynn, opowieść o miłości i mroku książka, uwiklani, piotr zychowicz skazy na pancerzach…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin