Autorka

Autorka

Autor: Maria Ulatowska

A gdy się zejdą. raz i drugi. kobieta po przejściach. mężczyzna z przeszłością. powstaje wspólna powieść. nie obyczajowa. charakterystyczna dla Marii Ulatowskiej. i nie czysta sensacja. typowa dla Jacka Skowrońskiego. Powieść. która łączy oba gatunki.

Nagle ludzie z otoczenia autorki poczytnych powieści zaczynają ginąć w dziwnych okolicznościach. Jej mozolna. chwilami monotonna praca pisarki zostaje zaburzona informacjami o następnych tragicznych wydarzeniach. a ona sama staje się celem wyrachowanego prześladowcy. Policyjna profilerka i prowadzący niekonwencjonalne śledztwo nadkomisarz usiłują przerwać łańcuch niewytłumaczalnych na pozór zbrodni. Tymczasem giną kolejne osoby.

Relacje osobiste między bohaterami komplikują się coraz bardziej. zegar tyka. różne tropy wiodą na mano

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Samo Sedno – Trudny szef.czyli jak porozumieć się z przełożonym

Autor: Agnieszka Wróbel

Agnieszka Wróbel

TRUDNY SZEF.

CZYLI JAK POROZUMIEĆ SIĘ Z PRZEŁOŻONYM

Szef jest przyczyną twoich frustracji? Uważasz. że cię nie docenia. zbyt często krytykuje lub reaguje agresywnie? Jeśli tak się dzieje. to ten poradnik pomoże ci zachować dystans emocjonalny i skuteczniej radzić sobie z trudnościami w kontaktach z trudnym szefem.

Książka podpowiada. jak odnaleźć  się  w skomplikowanej relacji  z przełożonym. Podpowiada. co powinieneś zrobić w przypadku mobbingu w pracy. oraz radzi. jak wyznaczać granice lub uniknąć pułapek w kontaktach z szefem agresywnym. n

:

Cena:


Irlandzkie Łąki

Autor: Susan Anne Mason

Brianna i Colleen O’Leary wiedzą. że ich ojciec – irlandzki imigrant osiadły w Stanach Zjednoczonych – oczekuje. że dobrze wyda za mąż swoje córki. W ostatnim czasie naciska na nie coraz mocniej. insynuując wręcz. że przyszłość ich stadniny na Long Island. zwanej Irlandzkimi Łąkami. zależy od tego. czy znajdą bogatych mężów. Jednakże obie siostry mają inne wizje na przyszłość.Brianna. cicha i bystra. marzy o college’u. Tymczasem. pełna życia Colleen byłaby nawet chętna na zamążpójście – o ile tylko kandydat ojca spełni jej wygórowane wymagania. Kiedy po ukończeniu studiów z przedsiębiorczości do domu wraca Gilbert Whelan. dawny stajenny. a w ramach praktyk seminaryjnych przybywa Rylan Montgomery. daleki krewny rodziny. komplikują się wszystkie plany.Ze względu na niesprzyjające ok

28.99: https://woblink.com/ebook/filozofia-chodzenia-frederic-gros-17927u

Cena:


Klątwa tytana

Autor: Rick Riordan

Kiedy Percy Jackson dostaje od swojego najlepszego kumpla Grovera pilną wiadomość z prośbą o pomoc. natychmiast przygotowuje się do walki.

Przyjaciele ruszają na ratunek i odkrywają. że Grover spotkał kogoś wyjątkowego: dwoje potężnych dzieci półkrwi o nieznanym pochodzeniu. Ale to nie wszystko. co ich czeka. Król tytanów Kronos uknuł najbardziej podstępny ze swoich planów. a młodzi herosi mają być jego ofiarami.

Nie tylko oni są w niebezpieczeństwie. Przebudził się starożytny potwór zdolny zniszczyć Olimp. a Artemida. jedyna bogini. która potrafi go wytropić. zaginęła. Percy i przyjaciele wraz z Łowczyniami Artemidy mają tylko tydzień. żeby odnaleźć porwaną boginię i rozwiązać tajemnicę potwora. na którego polowała. A po drodze będą się musieli zmi

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99


Lisy

Autor: Lucy Jones

Lis nie jest dużym drapieżnikiem. ale efektownym: smukła ognista sylwetka. gruba kita z białą końcówką i dzikie. ale przenikliwie inteligentne oczy. Poza tym potrafi zjeść niemal wszystko (poluje na gryzonie. zające. wydry i ptaki. wyjada jaja z gniazd. nie pogardzi dżdżownicami. padliną ani owadami. a jesienią zdarza mu się przejść na dietę owocową) i zasiedlić niemal każde terytorium – od Afryki aż po krąg polarny. I coraz częściej przenika do miast.

Od wieków wzbudza też kontrowersje. W mitologii greckiej był potworem. jednym z dzieci Echidny. W folklorze francuskim zapisała się postać Renarta. uosobienia przebiegłości i sprytu. W arabskim uważane są za stworzenia tchórzliwe. słabe i przebiegłe. ale wierzy się. że potrafią oszukać śmierć. W Biblii lisami nazywano fałszywych proroków.

<

Wydawnictwo: MG

Cena: 24.9kraszpip, pod prąd robert biedroń, kodeks prawa kanonicznego 2018 pdf, homo creator, mróz chyłka tom 3, karolcia krzyżówka, 365 dni lipińska pdf chomikuj, ebook online, unf*ck yourself. napraw się! mniej myśl, więcej żyj, syzyfowe prace test online, mechaniczna ćma, samantha young ostatnia szansa pdf, historia tytoniu, matan, drugi brzeg joanna jax…