Druga miłość

Druga miłość

Autor: Marzena Rogalska

Agata wreszcie uporała się z demonami przeszłości. Otaczają ją wierni przyjaciele. firma odnosi spektakularne sukcesy. współpracownicy ją uwielbiają. a w domu zawsze czeka na nią piękny rudy kot. Dlaczego więc jej myśli wciąż wracają do tego. co kilka miesięcy wcześniej zdarzyło się w Londynie. do tajemniczego Patricka Reeda i do niespodziewanego spotkania z Markiem? Czy pojawi się w jej życiu ktoś. w kim los połączy to co najlepsze z obu jej wielkich miłości? Kto wie… Wiele może się zdarzyć w Paryżu i w Londynie. ale na wakacjach w Prowansji może wydarzyć się naprawdę wszystko!

Marzena Rogalska. dziennikarka i pisarka. w Drugiej miłości. kontynuacji losów Agaty z uwielbianych przez czytelników Wyprzedaży snów i Gry w kolory. przekonuje nas. że miłości zawsze warto

29.99: https://woblink.com/ebook/w-pogoni-za-sloncem-andrzej-wojtasik-linda-geddes-153950u

Cena: Linda Geddes


Tygodnik Powszechny – Wydanie Specjalne Kryzys w Kościele

Autor: Opracowanie zbiorowe

Kiedy się wydaje. że pod lawiną ujawnionych skandali Kościół jeśli nie umarł. to właśnie umiera. papież Franciszek. jak Jezus do żałobników w domu Jaira. mówi: „Nie płaczcie. nie umarła dzieweczka. ale śpi”.

[ze wstępu ks. Adama Bonieckiego]

Skandale obyczajowe i nadużycia związane z systemem władzy w Kościele powszechnym i polskim. na gruncie lokalnym flirt episkopatu z PiS i błyskawicznie przyspieszająca laicyzacja. na gruncie globalnym pełzająca rebelia przeciwko reformującemu Kościół papieżowi Franciszkowi. a także poszukiwanie dróg wyjścia i wizja chrześcijaństwa przyszłości – to tematy kolejnego wydania specjalnego „Tygodnika Powszechnego”. zatytułowanego „Kryzys w Kościele”. 

Wśród autorów. ekspe

15.74: https://woblink.com/ebook/zagrywka-katarzyna-nowakowska-204959u

Cena:


ISBN

9788395550874: Wydawnictwo

Format

17.45: https://woblink.com/ebook/ta-druga-justyna-czechowska-ewa-pawlowska-therese-bohman-186523u

Cena:full throttle solucja, problemy socjologiczne, książka emerytura nie jest ci potrzebna, badania mieszane, lucyferyzm, david bosc, książka ojciec chrzestny, poślubić księcia sarah mallory, małgorzata rejmer albania, wielkie problemy matematyczne, turbulencja pdf doci, pielęgniarstwo internistyczne pdf, opieka przedkoncepcyjna pdf, beśka krzysztof, marek dryjer, wobling, anne applebaum czerwony głód, tajemnica z auschwitz, katarynka tekst pdf, wprowadzenie do ekonometrii, ibook libra, bieguni audiobook, książka ojciec chrzestny, kjell eriksson…