Siedem czarnych mieczy

Siedem czarnych mieczy

Autor: Sam Sykes

Rewolwerowcy. szaleni magowie. potwory. WOW! – Chuck Wendig.

Pierwszy tom porywających przygód Sal Kakofonii w cyklu „Śmierć imperiów”

Okradziono ją z magii.

Pozostawiono na śmierć.

Zdradzonej przez tych. którym ufała najmocniej. i odartej z magii Sal Kakofonii nie pozostało nic prócz imienia. sławy i legendarnej broni. Ma jednak wolę silniejszą od czarów i świetnie wie. dokąd pójść.

Blizna to kraina rozdarta przez potężne imperia. do której zbuntowani magowie się udają. żeby zniknąć. zhańbieni żołnierze umrzeć. Sal zaś idzie tam z mieczem. bronią i listą siedmiu nazwisk. Zemsta sama w sobie jest nagrodą.

Jeśli zafascynowała cię magia i cynizm powieści Zemsta najlepiej smakuje na zimno Abercrombiego. kochasz brutalne westerny Sergia Leone i Clinta Eastwooda w stylu Dobry. zły i brzydki. to w nowym cyklu Sama Sykesa znajdziesz spektakularne połączenie tych uzależniających składników. Nie oderwiesz się od lektury i pokochasz Sal Kakofonię. bezwzględną antybohaterkę na krwawej drodze do zemsty i odkupienia.

Siedem czarnych mieczy – okrutny. brutalny epos. – Chuck Wendig. autor Star Wars: Koniec i początek.

Opowieść o Sal Kakofonii jest cudownie sarkastyczna i melancholijna zarazem. – Nicholas Eames. autor powieści Królowie Wyldu i Krwawa Róża.

Pod koniec pierwszej strony stwierdzicie. że Sykes jest zakochany w swoich bohaterach. Pod koniec drugiej przekonacie się. że wy też. – Myke Cole. autor m.in. Shadow Ops: Control Point.

Zabawna. szelmowska. wspaniała. – Pierce Brown. autor cyklu „Red Rising”

Sykes pisze z sercem. humorem i zrozumieniem. że jako ludzie wszyscy jesteśmy katastrofą. – R.F. Kuang. autor bestsellera Wojna makowa.

Ekscytująca i pomysłowa. – Peter V. Brett.

Świetna kompozycja akcji. magii. romansu i humoru. – Robin Hobb. autorka trylogii „Skrytobójca”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 22.74


Popołudnia na Miodowej 2

Autor: Joanna Szarańska

Joanna Szarańska powraca na Miodową.

Urocza uliczka na przedmieściach i chwytająca za serce opowieść o poświęceniu oraz miłości do dziecka.

Klara zawsze obawiała się związków. gdyż nie chciała powtórzyć błędów swoich rodziców. których małżeństwo się rozpadło. Kiedy Tomek skradł jej serce i obiecał nigdy go nie złamać. uwierzyła. że ich miłość wytrzyma każdą próbę. Pięć lat później Tomek odchodzi. a Klara zostaje samotną matką. Wraz z córką Nelą przeprowadzają się na Miodową. W piekarni. której wnętrze wypełnia aromatyczny zapach ciasta i kawy. Klara próbuje pogodzić się ze stratą i zapewnić dziewczynce szczęście. Nela wymaga jednak wiele uwagi. Jest przecież dzieckiem wyjątkowym…

Jak niepowtarzalna atmosfera Miodowej wpłynie na Nelę?

<

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


ISBN

9788395763212: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dotyk-szamana-milcarz-arun-203284u

Cena:


ISBN

9788378358336: Wydawnictwo

Format

21.21: https://woblink.com/ebook/piesn-slowika-daje-ci-wiecznosc-akt-3-agata-suchocka-205672u

Cena:


ISBN

9788366815193: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/zycie-miedzy-wcieleniami-hipnoterapia-droga-do-duchowej-regresji-michael-newton-205614u

Cena:remigiusz mróz zaginięcie pdf za darmo, kapitularz diuną, lew starowicz o rozkoszy pdf, plac dzierżyńskiego warszawa, statystyczny drogowskaz 2, dydaktyka historii, gwara rzeszowska, sobibór 2018 chomikuj, pod wulkanem lowry, aldous huxley nowy wspaniały świat pdf, vi keeland bossman pdf, neurodydaktyka wikipedia, prącie konia, ostatni cichociemny, beata anna dąbrowska, perswazyjny poker, lafirynda, roger crowley, zabojcza biel…