Czas wojny. czas miłości

Czas wojny. czas miłości

Autor: Victoria Gische

Tęsknota za prawdziwą miłością jest zawsze taka sama. niezależnie od czasów.

Poruszająca saga rodzinna. w której niezwykłe historie miłosne rozgrywają się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomu wieków.

Historia rodu. którego seniorką jest Róża von Goch. Razem z synem Henrykiem i wnuczkami – Leną i Norą – mierzy się z trudnymi wyborami i uczuciami. które powiązane są ze zdarzeniami piszącej się historii. W trudnych czasach wojny rodzina nieustannie szuka swojego miejsca. Dokąd poprowadzą ich drogi z ukochanego rodzinnego Nieczujowa?

Poczuj cudowny zapach przepysznych cytrynowych ciasteczek. stań twarzą w twarz z Marią Skłodowską-Curie. daj się porwać niezwykłym historiom miłosnym. które nie pozwolą ci odłożyć książki ani na chwilę. Ten wzruszający ro

20: https://woblink.com/ebook/fantomowe-cialo-krola-peryferyjne-zmagania-z-nowoczesna-forma-jan-sowa-184001u

Cena:


Tajemniczy przeciwnik

Autor: Agata Christie

Amerykanka Jane Finn ma cenne dla brytyjskiego rządu dokumenty. dlatego depczą jej po piętach: pan Brown – „człowiek związany z bolszewikami”. wywiad oraz bogaty kuzyn z Ameryki. W sam środek afery wpadają także Tommy i Tuppence. marzący o ekscytujących przygodach. Nadstawiają karku (dosłownie!). by zdemaskować Browna. uchronić Anglię przed szerzącym się komunizmem i odkryć… wzajemną miłość!

Tommy i Tuppence debiutują w tej powieści. „wnosząc weń wyobraźnię i niekonwencjonalne podejście”. A wszystko za sprawą rozmowy podsłuchanej przez Agatę Christie w kawiarni…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 17.99


Odrobina brokatu

Autor: Shari L. Tapscott

Pełna blasku historia o pierwszej młodzieńczej miłości!

Lauren ma prosty plan na życie: skończyć szkołę. dalej rozwijać swojego bloga DIY i poślubić kogoś sławnego. W swojej przyszłości widzi jeszcze dwa słodkie pieski i bardzo dużo brokatu. Klasyczne „i żyli długo i szczęśliwie”.

Plany krzyżuje Harrison. szkolny przyjaciel jej brata. który nagle postanawia zamieszkać w ich domku gościnnym. Przecież to studio nagraniowe Lauren! Gdzie ma teraz kręcić nowe filmy dla swoich fanów?

Dziewczyna decyduje się na ignorowanie intruza. Jakoś przeczeka jego niechcianą obecność i wróci do swojej kreatywnej codzienności. Gdyby tylko Harrison nie był taki przystojny… i zabawny… i zdolny… i wkurzający!

Czy kiedy przyjdzie pora przeprowadzki. Lauren będzie w st

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 18.46


Nielubiana

Autor: Nele Neuhaus

Pierwszy. dotąd niepublikowany tom serii z parą sympatycznych śledczych.

W sierpniowy niedzielny poranek policja znajduje zwłoki prokuratora. Na miejsce przybywa komisarz Oliver von Bodenstein i jego nowa współpracowniczka. Pia Kirchhoff. by już po godzinie udać się na miejsce znalezienia kolejnych zwłok. U stóp wieży Atzelberg w Kelkheim leży kobieta. Początkowo funkcjonariusze nie wiążą ze sobą obu spraw. lecz wkrótce wychodzą na jaw pewne niepokojące fakty. Śledztwo doprowadza policję do luksusowej stadniny koni na obrzeżach Kelkheim. a kolejne pikantne wątki z życia ofiar sprawią. że śledztwo nie oszczędzi rodzin. znajomych. ważnych akcjonariuszy i biznesmenów oraz ich zazdrosnych żon.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 33ibuk libra, wielki ogarniacz życia, mądrzej, szybciej, lepiej, zapozyczenia w piosenkach, carl rogers książki, za niebieskimi drzwiami audiobook, kresowa opowieść, rosyjska księżniczka monika skabara, prawo rzymskie w pigułce, norbert kościesza, ba paris pozwol mi wrocic, darmowe e-booki, dzieci komunistów, honoriusz balzak, vi keeland naga prawda…