Netflix. To się nigdy nie uda

Netflix. To się nigdy nie uda

Autor: Marc Randolph

Idea. wiara i przekonanie. Opowieść o tym. jak powstawał Netflix

Dawno. dawno temu na rynku królowały stacjonarne wypożyczalnie filmów. Wszyscy naliczali kary za przetrzymywanie kaset. o streamingu wideo nikt jeszcze nie słyszał. a upowszechnienie się technologii DVD wydawało się równie bliskie. co wprowadzenie latających deskorolek. Tak właśnie wyglądał świat w 1997 roku. kiedy Marc Randolph wpadł na pewien pomysł: wykorzystać internet do wypożyczania filmów DVD. Razem z Reedem Hastingsem. głównym inwestorem. założył firmę. a sam objął fotel dyrektora generalnego.

Teraz. przy blisko 170 milionach subskrybentów. triumf Netflixa wydaje się czymś oczywistym. ale na początku niewielu wierzyło w ten rewolucyjny start-up. a na każdym kroku czaiły się przeszkody. Marc Randolp

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 25.88


Dwa dni w Paryżu

Autor: Jojo Moyes

Zanim pomyślała. wybiegła z biura podróży z dwoma biletami. Nel. która nie przywykła do takiego szaleństwa. wyrusza do Paryża. stolicy zakochanych. Niestety. zostaje tam sama…

‚Dwa dni w Paryżu’: pasjonująca opowieść o wrażliwej Nel

Mimo samotności Nel cieszy się wymarzonym weekendem w stolicy Francji. Jest wolna i spragniona miłości. Może właśnie tam spotka kogoś wyjątkowego? Obce miasto. zupełnie nowa kultura ośmielają Nel. która daje się zaprosić nieznajomemu na romantyczny weekend. Wspólna miłość do kreski Fridy Kahlo i zabytków Paryża zbliżą parę – wszystko za sprawą wieczornej przejażdżki po rozgwieżdżonym mieście.

Zamiast analizować. Nel chwyta dzień i bawi się tym. co przynosi jej życie.

Jojo Moyes. autorka. która porusza serca czytelników na całym świecie takimi powieściami. jak ‚Zanim się pojawiłeś’ i ‚Dwa dni w Paryżu‚. powraca z zupełnie nową historią.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 23.25


Rok w Poziomce

Autor: Katarzyna Michalak

Ewa miała Wielkie Marzenie: mały biały domek pod lasem. nad rzeką. Książę z bajki też by się przydał. Życie jej jednak nie rozpieszcza… Dramatyczna przeszłość nie pozwala zaufać ani sobie. ani innym.

Pewnego dnia przyjaciel wyciąga do dziewczyny pomocną dłoń. stawiając jednak pewien warunek: w ciągu trzech miesięcy wydaj bestseller. Proste. prawda? 

Nie dla Ewy. która ma wrodzony dar do wpadania w tarapaty. remont ruiny. która kiedyś będzie jej domem. kota i dwa lekko zwariowane psy. a do tego na horyzoncie pojawia się właśnie kandydat na księcia. A nawet dwóch.

Kto inny dawno by się poddał. ale Ewa dla Wielkiego Marzenia uczyni wszystko. Nawet pokocha kogoś. kogo powinna znienawidzić…

Rok w Poziomce to jedna z najbardziej cenionych przez czytelniczki powieści Kat

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Wespazjan. Władcy Rzymu

Autor: Robert Fabbri

Piąty tom cyklu o Wespazjanie.

Brytania. 45 rok. W pobliżu Stonehenge druidzi chwytają w zasadzkę Sabinusa. chcąc zwabić Wespazjana. który zapewne przybędzie ratować brata – by obu rzymskich legatów złożyć w mrocznej ofierze prastarym bogom podczas letniego przesilenia. Wespazjan musi walczyć o uratowanie brata i zakończyć podbój południowego zachodu tej nawiedzonej wyspy. nim wezwanie do Rzymu wrzuci go w wir cesarskiej polityki. Trzej wyzwoleńcy Klaudiusza wciąż są wszechwładni. Kiedy wydają wyrok na cesarzową Messalinę. każdy z nich popiera inną kobietę na jej miejsce. Która z nich zatriumfuje – i jaką cenę zapłaci Wespazjan?

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9polskie książki obyczajowe, szturm na dun tynne misje poboczne, pan tadeusz epub, finanse publiczne funkcje, a an the ćwiczenia dla początkujących pdf, zarnica, jańczuk podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych pdf, malowany ptak audiobook, obserwuję, maria hawranek, wiesław olszewski, eric flint, graveyard keeper coal, przetrwać noc, pdf za darmo, jan paweł 2 encykliki, śmigło namiętności, wieża milczenia mróz…