Małżeństwo z odzysku

Małżeństwo z odzysku

Autor: Agata Przybyłek

Zwariowana i zaskakująca komedia małżeńska. która rozbawi Was do łez! 

Czy jedno niewinne spojrzenie w kobiecy dekolt może świadczyć o zdradzie? Tak. jeśli to twój mąż wpatruje się w dekolt innej! 

Zuzanna z przyjaciółką bawią się w prywatne biuro detektywistyczne. ale wcale nie jest im do śmiechu. gdy podążając tropem szanownego małżonka pakują się w kłopoty. W dodatku ktoś inny wciąż siedzi im na przysłowiowym ogonie… Jakby Zuzanna miała mało problemów na głowie. postanawia znaleźć nową dziewczynę swojemu byłemu chłopakowi!

„Zuzanna. bohaterka powieści. ma taki talent do ściągania sobie na głowę kłopotów. jaki Agata Przybyłek do pisania lekkich i inteligentnych książek obyczajowych. Kocham obie!” – Alek Rogoziński


80.9: https://woblink.com/ebook/hitler-narodziny-zla-1889-1939-volker-ullrich-15286u

Cena:


Miłosne gierki

Autor: Anna Siwa

Miłosne gierki to historia dwójki ludzi mocno pokiereszowanych przez życie. Jedno przypadkowe spotkanie sprawia. że ich drogi ciągle się przecinają.

Milena to młoda. zdolna dziewczyna. skrzywdzona i ignorowana przez najbliższe jej sercu osoby. Mimo wszystko idzie przez życie z wysoko uniesioną głową.

Marek jest typowym samcem alfa. wykorzystuje wszystko i wszystkich. Nie ma szacunku do siebie. a co dopiero do innych. Znajduje ukojenie w używkach i licznych przypadkowych przygodach seksualnych.

Czy Milena i Marek mają szansę na szczęście?

Wzajemna fascynacja i pożądanie. któremu nie sposób się oprzeć. Istna mieszanka wybuchowa. iskry namiętności i sarkazm wylewający się z każdej strony.

Nieoczywista fabuła. która sprawi. że będziecie wyczekiwać kontynuacji!

Wydawnictwo: Wy

Cena:


Zakłamane jedzenie

Autor: dr Hanna Stolińska

… soja to bardzo zdrowy produkt i powinniśmy jeść ją częściej?

Czy wiesz. że modny obecnie olej kokosowy jest prawie pozbawiony witamin i składników mineralnych?

Czy wiesz. że dieta bezglutenowa może zredukować twoją dobrą florę bakteryjną?

Jeżeli starannie dobierasz produkty spożywcze i interesujesz się dietami. to na pewno zależy ci na zdrowym odżywianiu. A jeśli okaże się. że część informacji o nich to kłamstwo? Bo czy wiesz. że superfoods nie zawsze działają cuda? I że nie wszystko. co nie ma certyfikatu jakości. jest bezwartościowe. rakotwórcze i naszprycowane chemią?

Pora dowiedzieć się. jak wygląda prawda o jedzeniu!

Ta książka to żywieniowy demaskator. Autorka wzięła pod lupę produkty spo

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


29.9

https://woblink.com/ebook/na-zawsze-fallen-crest–185377u: https://woblink.com/product-publication/download/185377/epub

:

Cena:


Dorosłe dzieci niedojrzałych emocjonalnie rodziców

Autor: Lindsay C. Gibson

Poznaj sposób na pokonanie traumy i trudnych doświadczeń z dzieciństwa

Osoby wychowywane przez niedojrzałych emocjonalnie. niedostępnych i egoistycznych rodziców często doświadczają utrzymujących się uczuć złości. samotności. zdrady i porzucenia. W dzieciństwie ich potrzeby emocjonalne nie były zaspokajane. a zachowanie rodziców wymuszało wzięcie na siebie odpowiedzialności w stopniu odpowiednim dla dorosłych. Autorka tej przełomowej książki udowadnia. że można sobie poradzić nawet z trudną przeszłością i zacząć się cieszyć życiem.

Lindsay Gibson dzieli trudnych rodziców na cztery typy i ujawnia destrukcyjny wpływ. jaki wywierają na psychikę i życie emocjonalne swoich dzieci. Opierając się na licznych przykładach. pokazuje. jak wy

https://woblink.com/product-publication/download/204596/epub: 1

Cena:


ISBN

9788378358046: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/semiramida-ewa-kassala-201017u

Cena:


Miłość czy gra pozorów?

Autor: Abby Green

Leonora Flores de la Vega ma zawrzeć małżeństwo z Lazarem Sanchezem. które jemu zapewni wstęp do arystokratycznych elit. a jej rodzinie – finansowe wsparcie. Jednakże podczas przyjęcia zaręczynowego zjawia się dziewczyna. która oznajmia. że jest w ciąży z Lazarem. Leonora odwołuje ślub i ucieka z sali. Przy wyjściu spotyka Gabriela Ortegę. który pomaga jej przedostać się przez tłum paparazzi i zabiera ją do swojego apartamentu. Gabriel – przystojny i bogaty arystokrata – zawsze jej się podobał. lecz nigdy nie zwracał na nią uwagi. Gdy następnego dnia się jej oświadcza. Leonora jest zdumiona i zarazem szczęśliwa. Nie przychodzi jej do głowy. że Gabriel prowadzi własną grę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 8.99


ISBN

9788381784184: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/money-man-terri-e-laine-194860u

Cena:polski nobel literacki, anna pawlikowska, bestia pdf, zbigniew białas rutka, izrael katz, audiobooki download, biblia. wielkie opowieści starego testamentu, wobik, protokół dyplomatyczny orłowski, zarządzanie strategiczne książka, jak uszczęśliwić psa, olechnowicz hanna, seria uwikłani, dziady czesc druga, dziewczyny w wodzie, różaniec jan paweł ii, generał duch…