Freddie Mercury i ja

Freddie Mercury i ja

Autor: Jim Hutton

Gdy Jim Hutton po raz pierwszy zobaczył Freddiego. nie rozpoznał wielkiej gwiazdy rocka. Także w kolejnych latach nie traktował go jak idola. Zostali przyjaciółmi. nierozłącznymi kompanami i kochankami. Ekscentryczny i kontrowersyjny na scenie. w życiu prywatnym Freddie Mercury był wrażliwym i serdecznym mężczyzną. Uwielbiał wystawne imprezy. ale też pragnął bliskości i uczucia.

Hutton pisze szczerze. ale z klasą. Jego historia jest jak przepustka do nieznanego świata muzycznej legendy. daleka od sensacji rodem z brukowej prasy. Jest opowieścią pełną osobistych wspomnień oraz intymnych szczegółów. Hołdem dla Freddiego – człowieka. którego świat nigdy naprawdę nie poznał.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 33


DWA FRONTY.

Autor: Antoni Langer

Polscy lotnicy i komandosi zostają wysłani do Zatoki Perskiej. by u boku Amerykanów walczyć z Iranem.

Tymczasem za sprawą tajemniczych sił wewnętrzne spory doprowadzają Polskę na skraj wojny domowej. Wojsko zmuszone jest walczyć na dwóch frontach. Wewnętrznym i zewnętrznym.

Do akcji wkraczają trzy kobiety: major Agata Adamczewska. kapitan pilot Anna Kozłowska i podporucznik Aleksandra Rudzińska. Czy powstrzymają zagrożenie?

Trzecia część szokującego realizmem cyklu Antoniego Langera.

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 34.9


Tamten okrutny wiek

Autor: Bogusław Wołoszański

Książka ta to pasjonująca opowieść o najważniejszych wydarzeniach i postaciach historycznych minionego wieku.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wołoszański

Cena: 54


Tamten okrutny wiek

Autor: Bogusław Wołoszański

Książka ta to pasjonująca opowieść o najważniejszych wydarzeniach i postaciach historycznych minionego wieku.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Wołoszański

Cena: 54wodzić na pokuszenie, jak zarobić duże pieniądze felix dennis, złączeni nienawiścią, upadek komunizmu w europie, stażystka alicja sinicka pdf, victor hugo książki, laurelin paige uwikłani obsesja pdf, potęga kamieni, wakacje grzecznego psa, henryk pietruszczak, imperium ryszard kapuściński, mężczyzna który gonił swój cień ebook, kłamstwa którymi żyjemy, joanna jax zanim nadejdzie jutro, krol henryk…