Powrót niedoskonały

Powrót niedoskonały

Autor: Marcin Bruczkowski

‚Kiedy Robert Brakat postanowił wrócić do Polski po osiemnastu latach w Azji. nie wiedział. że: – spotka pod warszawskim mostem bezdomnego japońskiego biznesmena – otrzyma w prezencie pięć drabin malarskich – odpadną mu w czasie jazdy wszystkie cztery koła (naraz!) – dostanie pracę w schronie atomowym – zazna uniesień sercowych na kominie – wróci do Japonii i zamieszka pod mostem w Tokio – znowu wróci do kraju. ale zupełnie inaczej. niż sobie wyobrażał… Powroty są często trudne. a zawsze inne. niż oczekiwaliśmy. Robert – obcy na własnym podwórku – próbuje zaprzyjaźnić się ze współczesną Polską. jednak wciąż prześladują go duchy Japonii i… PRL-u. Czy istnieje jeszcze miejsce. które będzie mógł nazwać domem?’

Wydawnictwo: Znak

Cena: 28.99


Boys from Hell

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia. równie parne co teksańskie noce. nie liczą się konwenanse. lecz to. co jest sensem naszego życia.

Do małego miasteczka w Teksasie powraca osiemnastoletnia Anna – córka ambitnego polityka od najmłodszych lat przebywająca w oddalonych od domu szkołach z internatem. Wkrótce spotyka na swojej drodze starszego od niej Jaxa – szefa motocyklowego gangu o nazwie Boys from Hell. osieroconego w wieku sześciu lat opiekuna rodziny. Młodzi kochankowie. oszołomieni namiętnością. początkowo nie dostrzegają chmur gromadzących się na horyzoncie… Czy siła miłości pokona dzielące ich granice i pozwoli na spełnienie marzeń?

Agnieszka Lingas-Łoniewska jest jedną z nielicznych pisarek. których książki można po

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 39


1

:

:

Cena:


ISBN

9788377856512: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/lubonie-powiesc-z-x-wieku-jozef-ignacy-kraszewski-14017u

Cena:


Stanisław August

Autor: Stanisław Cat-Mackiewicz

…my. Polacy. nie znosimy właściwych ludzi na właściwych miejscach. My nie lubimy naczelników. szefów. wodzów inteligentnych. Nawet na prezesów naszych stowarzyszeń. stronnictw. organizacji z radością wybieramy ludzi niebojowych. to znaczy pozbawionych indywidualności. Kult poczciwego durnia jest jedynym powszechnie uznanym kultem w Polsce.

Wydawnictwo: Universitas

Cena: 12nasz dom płonie, modele pielęgniarstwa, podróż do ziemi świętej z neapolu, społeczeństwo starzejące się, potęga podświadomości książka, pietno midasa, andrzej leder prześniona rewolucja, gry nemezis, moyes ksiazka, nobel 2020, łapacz snów kolorowanka, dura mobi, sensualność, biały kieł jack london, finanse publiczne owsiak pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin