Niecodzienny upominek

Niecodzienny upominek

Autor: Maria Ulatowska

Cyklu Szczepankowskiego część druga…

Miłość. która rozpoczęła się nad jeziorem. Niespodziewany syn… i upominek. wieszczący szczęśliwe zakończenie całej opowieści.

Pewien list sprzed wielu. wielu lat… Czy zmieniłby życie adresata. gdyby został przeczytany wcześniej? Czy w życiu Stefana jedynie przemiana z Wiechcia w doktora Bielaka była momentem zwrotnym? A jaki był wpływ pewnego hat-tricka na Adriana. światowej klasy piłkarza. w którego życie wplątała się… macocha?

Historia. która zaczęła się od spotkania dwójki przeuroczych wisusów. Zojki i Krzysia. nad Jeziorem Szczepankowskim. toczy się dalej. Tym razem główne role w opowieści grają nieco starsi bohaterowie: babcia Krystyna i doktor Stefan Bielak. Udowadniają. że miłość nie jest wyłącznie domeną młodych ludzi. a z kart książki bije optymizm i ciepło. znane już setkom tysięcy czytelników. którzy przeczytali trzy tomy ‚Sosnówki’.

Maria Ulatowska – czytelnicy znają ją nie tylko z własnych dziewięciu powieści. których cykl rozpoczęła powieścią ‚Sosnowe dziedzictwo’. W 2014 roku rozpoczęła współpracę z Jackiem Skowrońskim. która trwa nadal i owocuje już siódmą wspólnie napisaną książką.

Jacek Skowroński – autor kilku powieści i opowiadań sensacyjno-kryminalnych.

Podróżując razem. zwiedzili Europę. Azję. Afrykę i Amerykę. Nie było ich na razie tylko w Australii. ale mają nadzieję to odrobić. Dlaczego piszą razem? Bo chcą i lubią. i słyszą. że wychodzi im to nieźle.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788366005952: Wydawnictwo

Format

26.24: https://woblink.com/ebook/podroz-nieslubna-christina-lauren-189154u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788381254113: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/wszyscy-mamy-tajemince-harlan-coben-zbigniew-a-krolicki-129146u

Cena:


ISBN

9788365707376: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/czlowiek-pana-ministra-michal-sykora-205093u

Cena:


ISBN

9788365781161: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/katedra-w-barcelonie-ildefonso-falcones-magdalena-plachta-29935u

Cena:vincent boys pdf, stephen king książki pdf, tanie audiobooki do pobrania, damien pdf pl, brandon sanderson stalowe serce, zrozumiec psa, matematyka z pomysłem klasa 6 sprawdziany pdf, nowoczesne zasady odżywiania w praktyce, ziemiomorze audiobook, kidyba andrzej, struktura zawodowa, bolkowski teoria obwodów pdf, podróż do ziemi świętej z neapolu, nike 2020, drugi sen harris…