Skarb Atanaryka

Skarb Atanaryka

Autor: Zbigniew Nienacki

Książka ta jest kontynuacją przygód opisanych w Uroczysku. Zabawne perypetie redaktora. który udaje się na inną wyprawę archeologiczną. Razem ze swoim bratem Pawłem. oraz Babim Latem. szukają zaginionego skarbu Gotów. Przy okazji przeżywają wspaniałą przygodę w otoczeniu przepięknej przyrody. Pływają kajakiem po jeziorze. nocują pod namoptem i spotykają ciekawe osoby. Czy ich trud się opłaci i uda im się znaleźć skarb?

Powieść Zbigniewa Nienackiego Skarb Atanaryka została po raz pierwszy wydana w 1960 roku i nie była pomyślana jako książka o Panu Samochodziku. Autor zdecydował się jednak na zmianę głównego bohatera i rysu fabuły. Powieść już pod nowym tytułem Pan Samochodzik i skarb Atanaryka została opublikowana jako część cyklu i stanowiła prequel do opowieści o przygodach detektywa-amatora.

Wydawnictwo: Liber Novus

Cena: 29.99


Sierpniowy żar

Autor: Andrea Camilleri

Tym razem komisarz Montalbano musi zostać na sierpień w Vigacie. wynająć willę nad morzem dla przyjaciół Livii i przeprowadzić śledztwo w jednej z najbardziej szokujących spraw w swojej karierze – wszystko w nieznośnym sycylijskim upale. Kiedy mały synek przyjaciół wpada w nie lada tarapaty. komisarz. ratując go – nie bez pomocy tajemniczego kota – dokonuje przerażającego odkrycia.

Resztę lata poświęci na rozwiązanie zagadki. a właściwie szeregu zagadek związanych z willą. Czytelnik przekona się. że powiedzenie „zapaść się pod ziemię” nabiera dosłownego znaczenia…

Tego lata Montalbano będzie też musiał ułożyć jakoś sprawy z Livią. która nie odpowiada na jego telefony. i podjąć decyzje. które mogą wpłynąć na resztę jego życia.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


https://woblink.com/product-publication/download/124324/epub

1:

:

Cena:padaczka pdf, prawda jest, saga o lipowie, hashtag remigiusz mróz, systemy cax, pomocnik kata, podstawy pielęgniarstwa, fizjologia człowieka w zarysie pdf, transport w łańcuchu dostaw, chris carter polowanie na zło, jozef baka, szkoła na fortepian pdf, kanon medycyny, agnieszka krzyżanowska, henryk suzo, saga kaszubska, piotr guzowski, beręsewicz, magdalena mateja…