ISBN

ISBN

9788366553293: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/ballada-o-lutniku-wiktor-paskow-mariola-mikolajczak-195968u

Cena:


Poszukaj w sobie. Zaskakujący sposób na sukces i szczęście (oraz pokój na świecie)

Autor: Chade-Meng Tan

Ta książka prezentuje jeden z najistotniejszych punktów widzenia kultury Google – że jeden człowiek z dobrym pomysłem może zmienić świat.

Eric Schmidt. prezes Google

Książka wyjawia. co kryje się za światowym sukcesem firmy Google. To obowiązkowa lektura dla każdego. kto pragnie uwolnić się od przestarzałych wzorców postępowania i systemów myślenia.

Chade-Meng Tan to jeden z najwcześniej zatrudnionych inżynierów Google. którego zadaniem jest nauczenie najlepszych i najzdolniejszych pracowników stosowania techniki uważności i inteligencji emocjonalnej w życiu i pracy.

Poszukaj w sobie pomoże ci radzić sobie ze stresem. polepszyć samopoczucie. poprawić koncentrację i kreatywność. rozwinąć w sobie większy optymizm i wytrwałość oraz nawiązywać zdrowe relacje z innymi.

Autor uczy nas. jak pielęgnować w sobie radość. a jednocześnie odnosić sukcesy w codziennej pracy. Chade-Meng pisze: Niektórzy kupują książki. aby nauczyć się z nich. jak zaskarbić sympatię innych. a niektórzy po to. aby dowiedzieć się. jak odnosić więcej sukcesów. Książka. którą trzymasz w rękach. nauczy cię jednego i drugiego.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


ISBN

9788379619993: Wydawnictwo

Format

22.4: https://woblink.com/ebook/dlaczego-rekiny-nie-chodza-do-dentysty-ch

Cena:cham niezbuntowany ebook, colin campbell nowoczesne zasady odżywiania, krzysztof klajs, praktycyzm, bonett, malarka ptaków, franko szczescie, nieobecne miasto, pieśń legionów polskich we włoszech, joe abercrombie ostrze, michał sokulski, e booki, joseph finder, kosmetologia anna kołodziejczak, nauczyciel etyki praca, maria bigoszewska, po piśmie dukaj…