Pożądanie – opowiadanie erotyczne

Pożądanie – opowiadanie erotyczne

Autor: Södergran Alexandra

Eddie nieustannie szuka nowych przyjemności. Niekiedy wystarczy mu obserwowanie ludzi z daleka. innym razem wkracza zdecydowanie do akcji – właśnie wtedy ryzykuje się najwięcej. aby zaspokoić pożądanie.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Walenty – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„On budzi w niej wszystkie możliwe uczucia. Sprawia. że rejestruje je jedno po drugim. Gdy zaczyna całować jej wargi sromowe. szparkę do jej wnętrza. natychmiast zalewają ja jakby fale. Tęskni. Wije się z rozkoszy. W całej cipce aż tętni i ściska. Musi go mieć.’

Viktoria i Walenty się nie znają – nie tak naprawdę. Oboje się w sobie podkochują. Żadne z nich nie ma jednak odwagi wyznać gdzie indziej jak tylko w mokrych. namiętnych fantazjach.

Gdy nadchodzą walentynki. decydują się napisać list z wyznaniem miłosnym i wręczyć go swojej sympatii. Nareszcie zdobędą się na odwagę.

Ale gdy przychodzi co do czego…

„Walenty’ to opowiadanie erotyczne o tęsknocie. pożądaniu i miłości.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


ISBN

9788382260502: Wydawnictwo

Format

8.49: https://woblink.com/ebook/przygoda-stasia-boleslaw-prus-197706u

Cena:


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/197915/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324078486: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/szable-i-cekaemy-marcin-szymaniak-200838u

Cena:andrzej juszczyk, ojciec chrzestny mobi, katarzyna pazdan, grycman magdalena, ziarenko prawdy ewelina mazurek, petson i findus, sonia rosa nimfomanka, stanfutbolu, wprowadzenie do rachunkowości ewa śnieżek pdf, wypozyczyc, zarządzanie finansami rutkowski pdf, do dziewczyn które czuły zbyt wiele, amerykańska królowa, park avenue vi keeland pdf, subiektywne a obiektywne, detektyw pozytywka książka pdf, igor postuła, piotr zworski, ruina i rewolta, jak pozbyć się negatywnych emocji…