ISBN

ISBN

9788380538177: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/chodz-za-mna-joanna-opiat-bojarska-195521u

Cena:


ISBN

9788365624772: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/bog-wygnany-ateizm-i-jego-wspolczesne-oblicza-andrzej-ks-zwolinski-125405u

Cena:


Zamknięta trumna

Autor: Lars Kjædegaard

Czwarty tom najnowszej serii duńskiego autora noir crime Larsa Kjædegaarda.

Gdy na duńskiej prowincji dochodzi do brutalnego morderstwa osiemdziesięcioośmioletniej Else Berthelsen. komisarz Agnes Hillstrøm i jej asystent Otto Vang ruszają na miejsce zbrodni. Pierwsze poszlaki prowadzą do mieszkańca pobliskiego ośrodka dla uchodźców. z którym ofiara współpracowała. Sprawa jednak komplikuje się. gdy technicy policyjni odkrywają zwłoki podejrzanego Syryjczyka w piwnicy zamordowanej. Tymczasem z Nowej Zelandii powraca do Danii młodszy wnuk Else. który zdaje się nie być do końca szczery z policjantami. Agnes i Otto. pomimo licznych przeciwności. nie ustają w wysiłkach. by dotrzeć do sedna sprawy.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 24.99


ISBN

9788365891921: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/amber-gold-krzysztof-beska-185704u

Cena:


1

:

:

Cena:


Gniew Północy

Autor: Komorowski Daniel

Wikingowie znowu ruszają do walki!

Dokonują zemsty na Karolu Wielkim za atak na ziemie duńskie i oblegają Paryż. miasto. którego ponoć nie sposób zdobyć. Wielkie zdrady tych. którzy nie powinni byli zdradzić. towarzyszą równie wielkim zmianom sojuszy.

Synowie Ragnara zdobywają sławę. każdy na inny. własny sposób. Śmierć jednej z kluczowych postaci świata wikingów zmieni wszystko.

Wojownicy z Północy z furią wkraczają na nowe ziemie. Wróg stanie się przyjacielem. a przyjaciel wrogiem. W wielu miejscach wybuchnie walka o władzę. a w rodzinach zdarzą się rzeczy. o jakie nikt nie podejrzewałby nawet największego

przeciwnika.

Daniel „Dantez” Komorowski – od zawsze zainteresowany średniowieczem. ówczesnymi wojami i bitwami. Najbardziej zafascynowali go wikingowie. dzięki czemu powstała ta właśnie książka.

Wydawnictwo: Replika

Cena: 32.9content marketing książka, książka kamienie na szaniec, charakterystyka golluma, bella germania, nie-miejsce, max czornyj pokuta, skóra. fascynująca historia, marta madejska, dawid andres afryka wypadek, tajemnica czasu, listy w literaturze, annę katarzynę emmerich o epoce dwóch papieży, antonio agnieszka siepielska pdf, umierający, beduinki, tadeusz rydzyk książki, kłamczucha audiobook całość, leczenie siłami natury, pasieka dredziarza, ostatni mohikanin pdf, cierpiałkowska, max czornyj trauma, oczami mężczyzny chomikuj pdf, umysł ponad nastrojem, choroby wewnętrzne pdf…