ISBN

ISBN

9788381032049: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/modnie-i-wygodnie-grazyna-olbrych-dagmara-radziwkowska-33551u

Cena: Dagmara Radziwkowska


Jak wydać i skutecznie wypromować książkę

Autor: Krystyna Bezubik

Wyobraź sobie. że stawiasz ostatnią kropkę w swojej książce. Co czujesz? A co poczujesz. gdy ktoś podejdzie do Ciebie i powie: „Czytałam Twoją książkę. Bardzo mi się podobała”?

Taka opinia od czytelnika jest czymś wspaniałym. Przecież nie piszesz książki po to. by ją trzymać w szufladzie. piszesz ją. by ludzie chcieli ją czytać. By ją wydać. a potem składać autografy na pierwszej stronie. A może jeszcze marzysz o życiu z pisania?

Oczywiście. że chcesz wydać swoją książkę. tylko nie wiesz. od czego zacząć. Nie wiesz. co sprawi. że wydawca zainteresuje się Twoim dziełem. Jak przygotować propozycję wydawniczą lub jak przejść przez proces self-publishingu.

Właśnie dla Ciebie jest poradnik „Jak wydać i skutecznie wypromować książkę”.<

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


:

:

Cena:


1

:

:

Cena:tombak książki, mróz enklawa, ebooki pl, masa o bossach polskiej mafii pdf, polscy szpiedzy, martwa woda, jego przesyłka pdf, przedstawienie teatralne dla dzieci scenariusz, mieszko pierwszy tajemniczy, watch dogs handel bronią, stary człowiek i morze tekst, matematyka w otaczającym nas świecie 1 zakres podstawowy i rozszerzony, złodziejka książek markus zusak, filary ziemi lubimy czytać, pubio, słownik encyklopedyczny, propriocepcji…