Następny proszę! Fryzjer męski

Następny proszę! Fryzjer męski

Autor: Adam Szulc

Nowa książka najpopularniejszego barbera w Polsce

W pierwszej części znajdziemy w niej barwny życiorys autora – fryzjera i muzyka. perfekcyjnie władającego brzytwą i werblem. A dalej potężny rozdział o amerykańskich barber shopach – ich powstaniu. rozkwicie. przyczynach upadku i powolnym renesansie. Opowieść ma mocny rys historyczny. Dalej: życiorysy emerytowanych (choć często wciąż pracujących) fryzjerów męskich z dziewięciu krajów z całego świata – Polski. Stanów Zjednoczonych. Włoch. Niemiec. Turcji. Anglii i innych. Poruszające historie barberów o miłości do zawodu. o tym jak było. o tym co sprawia. że ta robota to całe życie. a całe życie to ta robota…. W tym rozmowa. jaką przeprowadził ze 108-letnim maestro Antonio Mancinellim. uznanym przez księgę Guinessa na najstarszego barbera.

Znakomity jest także rozdział o pop kulturze przenikającej się z fryzjerstwem męskim – polityka. filmy. idole.

A w drugiej części kolejna dawka kilkudziesięciu opisanych fryzur – ich historia. pochodzenie. zastosowanie – niektóre naprawdę zadziwiają!

Książka fascynująco ilustrowana. Fryzjerski komiks!

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40


:

:

Cena:


Na huśtawce emocji

Autor: Jerold J. Kreisman

Najnowsza książka współautora bestselerowego Nienawidzę cię! Nie odchodź!

Jeżeli bliska ci osoba cierpi na zaburzenia osobowości z pogranicza (BPD – Borderline Personality Disorder). w waszych relacjach zapewne nie brakuje napięć. Wahania nastroju. rozpaczliwa potrzeba bliskości przeplatana wybuchami gniewu i atakami werbalnymi – to codzienność. Skrajne reakcje twojego partnera mogą wyprowadzać cię z równowagi i utrudniać porozumienie.

Jerold J. Kreisman. specjalista w zakresie terapii zaburzeń osobowości z pogranicza. w swojej najnowszej książce oferuje narzędzia do prowadzenia efektywnej komunikacji opartej na wsparciu. empatii i prawdzie. Praktyczne porady autora pomogą odpowiednio reagować na żądania i emocje partnera bez zaniedbywania własnych potrzeb. Podpowiedzą te

9.9: https://woblink.com/ebook/import-towarow-po-zmianach-od-1-lipca-i-1-pazdziernika-2020-r-tomasz-krywan-194638u

Cena:


Proza

Autor: Cyprian Kamil Norwid

Uznawany za czwartego polskiego wieszcza romantycznego. niezrozumiany za życia. zapomniany po śmierci. Ponownie odkrył go dopiero Zenon Przesmycki-Miriam w okresie Młodej Polski. Zajmował się wieloma dziedzinami sztuki: pisał poezje. formy prozatorskie. dramaty. eseje. był też grafikiem. rzeźbiarzem. malarzem i filozofem. Na tom składają się następujące utwory: „Pamiętnik podróżny”. „Cywilizacja. Legenda”. „Ad leones”. „Menego. Wyjątek z pamiętnika”. „Czarne kwiaty”. „Białe kwiaty” i „Milczenie”.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Moja gra. Autobiografia

Autor: Luka Modric

 

Najlepszy piłkarz świata. który swoją grą rzucił wyzwanie Messiemu i Ronaldo.

Jest rok 2018. Skromny facet z niewielkiego kraju przerywa trwającą 10 lat dominację Leo Messiego i Christiano Ronaldo w świecie futbolu. Jako jedyny człowiek w historii zdobywa wszystkie cztery najważniejsze nagrody piłkarskie w jednym roku. W Rosji prowadzi swoją drużynę narodową do finału Mistrzostw Świata. Z Realem Madryt wygrywa po raz trzeci z rzędu Klubowe Mistrzostwa Świata. Lecz jego droga na szczyt nie była łatwa.

Gdy Luka ma sześć lat. wybucha wojna o niepodległość Chorwacji. Z rąk serbskich bojowników ginie jego ukochany dziadek. Chłopiec z rodzicami ucieka z rodzinnego miasta. Dzieciństwo spędzi w obozie dla uchodźców. By zapomnieć o wojnie. zacznie grać w piłkę na hotelo

34.99: https://woblink.com/ebook/tygrysie-serce-moje-zycie-ze-zwierzetami-ewa-zgrabczynska-193135u

Cena:wacław potocki transakcja wojny chocimskiej, biblia waginy, paradoks czasu zimbardo, ksiazki o kotach, manula kalicka, niedokończona baśń, sławomir majewski, cień zwycięstwa, ostatnia posługa wiedźmin 3, zadania z fizyki z rozwiązaniami studia pdf, zgrzewanie tarciowe, neovison vison, zony gejow, umierający, terri blackstock, leopold tyrmand zły pdf, gabriela gargaś książki, ćwiczenia rachunkowe z chemii galus pdf, 100 zasad udanego związku pdf, wszystko przed nami samantha young chomikuj, eugeniusz korczarowski, bóg izraela, kontra na jax…