Księga o niewidzialnym [wydanie 2020]

Księga o niewidzialnym [wydanie 2020]

Autor: Eric-Emmanuel Schmitt

NOWE. PIĘKNE WYDANIE BESTSELLEROWEGO ZBIORU

 ERICA-EMMANUELA SCHMITTA 

 

„Księga o Niewidzialnym” to zbiór najpiękniejszych opowieści Érica-Emmanuela Schmitta. który z niezrównaną wrażliwością pisze o nadziei. miłości i śmierci.

Na kartach książki znalazły się najsłynniejsze dzieła pisarza. który swoją twórczością zdołał poruszyć miliony serc na całym świecie: „Oskar i pani Róża”. „Pan Ibrahim i kwiaty Koranu”. „Dziecko Noego”. „Zapasy z życiem” oraz buddyjska baśń „Milarepa”.

Historie te dotykają najczulszych strun ludzkiej wrażliwości i przypominają o prawdziwym sensie życia – Niewidzialnym. lecz możliwym do odkrycia.

 „Książki Schmitta mówią o naj

27.99: https://woblink.com/ebook/cwiczenia-ze-szczescia-grzegorz-strzelczyk-193127u

Cena:


Wirus

Autor: Mark Olshaker

Prawdziwa historia jednego z najwybitniejszych epidemiologów. który przewidział pandemię

„Jeżeli tę książkę przeczyta odpowiednia liczba osób. zwłaszcza tych mających wpływ na podejmowanie ważnych decyzji. to będzie ona miała moc ratowania ludzkiego życia”.

John M. Barry

Trzy lata temu jeden z najlepszych epidemiologów na świecie przewidział pandemię koronawirusa. Co więcej. powiedział. jak jej uniknąć i jak się na nią przygotować. Jednak nikt nie chciał go słuchać.

Jak mówią twórcy tej książki – nie chcieli mieć racji. ale niestety ją mieli. Analizując poprzednie epidemie. które już miały miejsce na świecie. udało im się przewidzieć tę. z którą zmagamy się obecnie. a nawet źródło jej wybuchu. I to trzy lata przed tym. jak koronawirus ogarnął

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788381784160: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/wirus-mark-olshaker-michael-t-osterholm-194660u

Cena: Michael T. Osterholmmroczna rzeka, sońka karpowicz pdf, standardy anestezjologicznej opieki pielęgniarskiej pdf, huelle paweł, opłaty w transporcie morskim, małe kobitki, broken sword 5 solucja, schronienie harlan coben, encyklopedia małego człowieka, ebuk, agata przybyłek książki, atwood opowieść podręcznej, metro 2034 książka, lech korniszewski, jak zostać mnichem, okładka broszurowa a miękka, etyka biznesu pdf, kamienna armia, przemiana franz kafka pdf, grażyna pająk, emma darcy, julian wiatr, blicharski inżynieria materiałowa…