Słodkie szaleństwo

Słodkie szaleństwo

Autor: Belle Aurora

Max Leokov mógł się tylko przyglądać. jak ludzie wokół niego znajdują szczęście w miłości. W jego życiu był taki czas. kiedy nie tylko pragnął miłości. lecz także. co ważniejsze. dla niej żył. Kochał już raz. Z całych sił. Jednak teraz nie ma śladu po tym uczuciu. Zostało złamane serce i córeczka. którą trzeba się zaopiekować. Nie ma wątpliwości. że serce Maksa zasługuje na drugą szansę.

Helena Kovac poświęciła mnóstwo czasu nauce. Harowała jak wół. by ukończyć studia. Nie ma czasu na miłość. Ona nawet nie ma czasu na chwilę zapomnienia. Książki i praca to całe jej życie. Pozostałe sprawy są drugorzędne.

Kiedy Max i Helena łączą siły. aby pomóc córce Maksa Ceecee. oboje są zaskoczeni niesamowitym przyciąganiem. które pojawia się między nimi.

Cynik i pracoholicz

40: https://woblink.com/ebook/dlonie-smierci-skorupski-grzegorz-185701u

Cena:


OFICER I SZPIEG

Autor: Robert Harris

Oni kłamią. by chronić swój kraj.

On mówi prawdę. by ten kraj ocalić.

Powieść osnuta wokół afery Dreyfusa. politycznego skandalu. który wstrząsnął Europą końca XIX wieku.

Młody francuski oficer odkrywa. że najgłośniejszy proces o zdradę ojczyzny opierał się na sfabrykowanych dowodach. Najwyżsi rangą dowódcy wojskowi robią wszystko. żeby zatuszować sprawę – Georges Picquart podejmuje jednak walkę o ujawnienie prawdy.

Oficer i szpieg to jednocześnie trzymający w napięciu thriller polityczno-szpiegowski i uniwersalna powieść o wynaturzeniach władzy.

To także historia o służbach specjalnych. które wymykają się spod kontroli prawa i uprawiają własną politykę. wedle której w imię „bezpieczeństwa narodowego” można gwałcić prawa jednostki.

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/23623/epub

1:

:

Cena:


Wtedy w Loszoncu

Autor: Peter Balko

„Wtedy w Loszoncu” to historia przyjaźni dwóch chłopców. Słowaka Lewiatana i Węgra Kapii. i jednocześnie kronika życia małego. tętniącego życiem miasteczka na pograniczu węgiersko-słowackim. opowiedziana z perspektywy dziecka obserwującego świat nieuzbrojonym w cynizm okiem. Lewiatan to spokojny grubasek. szkolny prymus. który zawsze trzyma się ustalonych reguł. Kapia jest jego przeciwieństwem – to zafascynowany przemocą naczelny łobuz-terrorysta miejscowej podstawówki. Przygody dwójki przyjaciół. pozornie banalne i prześmiewcze. są pretekstem do opowiedzenia o kwestiach fundamentalnych dla młodego człowieka – o dojrzewaniu. sile przyjaźni. kształtowaniu się osobowości. własnej tożsamości. Wydarzenia historyczne mieszają się z rodzinnymi historiami. rzeczywistość płynnie przechod

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 30.99


Nowa dziewczyna

Autor: Daniel Silva

W ekskluzywnej prywatnej szkole w Szwajcarii pojawia się śliczna dziewczynka o kruczoczarnych włosach. Codziennie eskortuje ją ochrona. a jej tożsamość spowija tajemnica. Oficjalnie to córka bogatego międzynarodowego biznesmena. W rzeczywistości jej ojcem jest książę Chalid. koronowany następca tronu Arabii Saudyjskiej. Kiedyś uznawany za śmiałego reformatora. okrył się złą sławą po zamordowaniu dziennikarza dysydenta. Gdy jego ukochane dziecko zostaje brutalnie porwane. książę Chalid zwraca się do jedynego człowieka. któremu może zaufać. by odnaleźć córkę. zanim będzie za późno. W zamian obiecuje ostateczne zerwanie więzi łączącej Królestwo z radykalnym islamem. Allon i książę Chalid zostają sojusznikami w śmiertelnej. tajnej wojnie o kontrolę nad Bliskim Wschodem. Życie dziecka i tron Ara

:

Cena:


Projektowanie doświadczeń

Autor: Gałązkiewicz Igor

Dlaczego istotą rzeczy stało się doświadczenie klienta? Jak jest projektowane? Dlaczego w sklepach sprzedaje się wrażenia. a nie tylko produkty? I dlaczego sklepy stały się połączeniem laboratorium. galerii sztuki i placu zabaw?

Co wspólnego z projektowaniem doświadczeń mają kurz. kosmos i kaszmir? Co łączy kapsułowe kolekcje i limitowane edycje z masową produkcją?

Dlaczego w dobie najnowszych technologii świat stał się tak nostalgiczny i tęskni za rzemieślniczym kunsztem. esencjonalnymi ideami i autentyzmem?

Czym jest luksus w czasach wszystkiego? I wreszcie – dlaczego rzecz tkwi w idei?

Projektowanie doświadczeń to porywająca podróż po świecie marketingu. designu i architektury. Opowieść o tym. jak

25.6: https://woblink.com/ebook/dzieci-umyslu-orson-scott-card-9067u

Cena:botanika pdf, kroniki czerwonej kompanii, paulina piasecka, proces kafka audiobook, problem trzech ciał recenzja, haupt zygmunt, amy myers, skorpion z wydziału terroru, lech kurkliński, czarna owieczka jan grabowski, sprzedaż książek przez internet, margit kossobudzka, szakal pdf, david weber książki, sensacjexxwieku, mads peder nordbo…