Życie cię kocha. Lili

Życie cię kocha. Lili

Autor: Anna H. Niemczynow

Najbardziej pozytywna historia tego lata! Pamiętajcie. ŻYCIE WAS KOCHA!

Lilianna Berg. każdego poranka otwiera oczy i przyjmuje z radością to. co przyniesie kolejny dzień. Bo każdy dzień jest wyjątkowy. już nigdy się nie powtórzy.

Dziewczyna kolekcjonuje unikatowe. barwne sukienki. które odzwierciedlają jej osobowość. odwagę i gotowość na podejmowanie nowych wyzwań.

Każdego dnia staje przed lustrem. patrzy z radością na swoje oblicze i mówi: Życie Cię kocha. Lili. Trzy proste słowa. które są początkiem wszystkiego.

Mimo utraty rodziców i przeszkód. które napotyka na swojej drodze. dziewczyna unosi wysoko głowę i dziarsko stawia im czoła.

Spotkanie z radosną i kolorową Lili jest jak piękny letni poranek. Wnosi świeżość. energię. łamie utarte schematy

:

Cena:


Hamak ze stanika

Autor: Barbara Stenka

Przyznam się – oddałam głos moim Czytelnikom.

Każda taka młoda osoba to skarbnica spostrzeżeń. refleksji. przygód. wyobrażeń i wskazówek.

Żebyśmy tylko my. dorośli. zechcieli zatrzymać się: posłuchać. pomyśleć. uśmiać się czy otrzeć łzę… Żebyśmy lepiej rozumieli. Pocieszyli. Potrafili poprowadzić. nie ograniczając wielkiej potrzeby wolności i tworzenia. Żebyśmy chcieli pomóc i podać rękę mniejszemu. słabszemu. zależnemu od nas. Te wypowiedzi – to nasze lustro; bez trudu odnajdziemy w nim odbicie naszych dorosłych czynów. słów. myśli i zamiarów.

Kim są współczesne dzieci?

Na to pytanie odpowiada książka Barbary Stenki Hamak ze stanika. Publikacja jest rodzajem dialogu z dziećmi. które dzielą się refleksjami i spostrzeżeniami dotyczącymi ważnych spraw. Mówią o relacjach z rodzicami i rówieśnikami. szkole. pasjach i marzeniach. lęku i radości. Zdradzają sekrety. jakie towarzyszą ich dorastaniu. Ich refleksja nad światem bywa dojrzała i zaskakująca.

Autorka zestawia dwa światy. Świat swojego dzieciństwa Anno Domini 1981 (każdy rozdział otwiera wspomnienie dzieciństwa autorki) ze współczesnością dzieci 2017 roku. Można z radością zanurzyć się w tych wspomnieniach i przywołać własne.

Rozmowy z dziećmi w gabinecie terapeutycznym i grupach. które prowadzę utwierdzają mnie w przekonaniu. że dzieci bardzo potrzebują naszego zainteresowania. Tak jak wielu dorosłych pragną być wysłuchane. nie oceniane. Chciałyby nie czuć się tak samotne i bezradne wobec trudności. jakie niesie los.

Jedno dziecko marzy o morskiej desce klozetowej. inne chciałoby opłynąć na jachcie świat i zabrać w ten rejs przyjaciół. Różnimy się marzeniami ale nie potrzebą miłości. bezpieczeństwa i samorealizacji.

Polecam tę lekturę wszystkim. którzy chcą lepiej zrozumieć dzieci i odnaleźć dziecko w sobie. Jak również młodym czytelnikom. aby zobaczyli. że czasem myślą i czują podobnie.

Książkę czyta się z zainteresowaniem. Jej lektura nastraja optymistycznie. bo każda wypowiedź to zalążek życia młodego człowieka. pełnego wiary. że wszystko może się zdarzyć.

Justyna Święcicka

Psycholog

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 18.9


Mów i zwyciężaj

Autor: Brian Tracy

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić kształt życia osobistego i kariery zawodowej. Dzięki nim stał się osobą. którą inni stawiają sobie za wzór. podejmując decyzję o przejęciu kontroli nad własnym życiem.

W książce Mów i zwyciężaj Brian Tracy pokazuje. jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania – i jak wykorzystać ją. by osiągnąć nawet pozornie najbardziej nierealne cele! Umiejętność dobrego przemawiania to:

 • zdobycie szacunku w innych i nowych kontaktach
 • zwrócenie

  34.9: https://woblink.com/ebook/plan-lotu-brian-tracy-156246u

  Cena:


  Wrota kobiecości – PDF

  Autor: Thomashauer Regena

  Nie jest tajemnicą. że kobiety są dziś niedoceniane w domu. pracy jak również w związkach. Zbyt wiele z nas jest w stanie wojny z własnym ciałem i pozostaje odłączona od rzeczywistości. A wszystko przez cipkę. Jest ona uświęconą częścią ciała. której zabroniono nam czcić. Stanowi też ogromne źródło kobiecej mocy. Autorka. pedagog i założycielka szkoły dla kobiet. stworzyła system. który urósł do globalnego ruchu z tysiącami wielbicieli na całym świecie. Dzięki tej książce poznasz kluczowe praktyki służące odkrywaniu własnych potrzeb i marzeń. Zakończysz wieczną wojnę ze swoim ciałem i dostrzeżesz jego piękno. świętość i siłę. Dowiesz się jak odzyskać zmysłowość i dlaczego jest ona tak ważna dla rozwoju duchowego. intelektualnego i emocjonalnego.

  29.2: https://woblink.com/ebook/wahadelko-a-radiestezja-nowe-spojrzenie-pdf-tomasz-sitkowski-154089u

  Cena:  toksykologia książka pdf, marsz radeckiego roth, lila dmochowska, obligacje ustawa, głosy z zaświatów mróz, my narod, krzysztof warchoł autorski program nauczania wychowania fizycznego pdf chomikuj, e book za darmo, korczak książki, justyna kopińska wiek, historia wikingów, starość w tekstach kultury, bad saint monica james pdf pl, poznać przeszłość ojczysty panteon i ojczyste spory, trup na plaży i inne sekrety rodzinne, tadeusz czeżowski, goebbels dzienniki…