Wydawnictwo

Wydawnictwo

Novae Res: Format

147305

https://woblink.com/product-publication/download/147305/epub: 1

Cena:


Nie wątp w wątrobę

Autor: Perlemuter Gabriel

Profesor Perlemuter. światowej sławy hepatolog. na podstawie najnowszych odkryć medycznych ujawnia wszystkie ukryte moce niedocenianej bohaterki. równie ważnej jak serce czy mózg. I przedstawia sposoby. jak uczynić ją szczęśliwą. by żyć dłużej i zdrowiej. Więc nie wątp w wątrobę!
Dziwna sprawa z tą wątrobą. To największy narząd naszego organizmu. Jest jednak tak dobrze schowana. że niełatwo ją wyczuć dotykiem. Nie boli. Jest dyskretna i cicha. Więc nie zwracamy na nią uwagi. Ale przez tysiące lat w wielu kulturach była symbolem siły i życia. bo jako jedyny organ może się w pełni zregenerować – ma magiczną moc samoleczenia.
Profesor Perlemuter nazywa wątrobę prawdziwą superbohaterką do zadań specjalnych. To uniwersalna fabryka zdrowia

:

Cena:


Świadczenia dla pracujących rodziców

Autor: praca zbiorowa

Publikacja opisuje zasady korzystania z urlopów związanych z rodzicielstwem lub adopcją. a także zasady ich rozliczania oraz ustalania wysokości zasiłku macierzyńskiego za okres tych urlopów. Ponadto Czytelnik może się dowiedzieć. kiedy i jaka umowa ulega przedłużeniu do dnia porodu. a także w jakim czasie rodzice podlegają ochronie przed rozwiązaniem umowy o pracę.

Obecnie rodzice wychowujący dzieci mogą korzystać z wielu przywilejów związanych z rodzicielstwem. Korzystne zmiany w tym zakresie obowiązują już jakiś czas. jednak nadal wzbudzają wiele wątpliwości.

Od 1 czerwca 2017 r. w przepisach Kodeksu pracy doprecyzowano kwestie dotyczące przedłużenia umowy na czas określony do dnia porodu. Ponadto od tej daty agencje pracy tymczasow

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9elżbieta weiss, maciej świderski, krotka historia czasu pdf, książki fantasy, snowrunner poradnik, mass effect 2 solucja, zyj wystarczajaco dobrze, ortodoksja chesterton, bad boy’s girl 2, mobi pl, wszystko albo nic peb, audiobook król maciuś pierwszy, wiedzmin audiobook, pit 11 2018 pdf, ebook harry potter…