ISBN

ISBN

9788379247004: Wydawnictwo

Format

17.45: https://woblink.com/ebook/piata-pora-roku-n-k-jemisin-27587u

Cena:


Psy ras drobnych

Autor: Olga Hund

Bohaterka: pacjentka (lat 28) depresyjna. bezczynna. zalegająca w łóżku. wycofana z relacji towarzyskich. przyjęta do szpitala psychiatrycznego z powodu pogarszania się stanu psychicznego i nadużywania leków. Cechuje ją postępująca apatia. spadek energii z zaleganiem w łóżku. utrata zainteresowań. gorsze skupienie i koncentracja uwagi. unikanie ludzi. płaczliwość z myślami i tendencjami samobójczymi. Pierwszej nocy w szpitalu płacze tak głośno i mruczy tak żałośnie. że pozostałe pacjentki w akcie zbiorowej zemsty okradają ją z gazety i mydła.

Miejsce wydarzeń: szpital w Kobierzynie. antyarka załadowana kobietami przeznaczonymi do wyginięcia. odrzuconymi egzemplarzami cechującymi się fatalną kombinacją genów.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 17.99


1

:

:

Cena:


Pęknięta Ziemia. Tom 3. Kamienne niebo

Autor: N.K. Jemisin

Księżyc wkrótce powróci. Czy przyniesie ze sobą zagładę?

Essun przejęła moc Alabastra Dziesięciopierściennika. Dzięki niej zamierza odnaleźć swoją córkę Nassun i sprawić. by świat stał się przyjazny młodym górotworom.

Dla Nassun jest już jednak za późno. Widziała zło świata i przyjmuje to. w co jej matka nigdy nie chciała uwierzyć: że pewnych rzeczy nie da się naprawić. Można je tylko ostatecznie zniszczyć.

Kontynuacja trylogii rozpoczętej „Piątą Porą Roku”:

– dwukrotnie uhonorowaną nagrodą Hugo

– nominowaną do nagród Nebula. Audie i Locus

– będącą pierwszą książką wyróżnioną przez Wired.com

– nagrodzoną tytułem Notable Book of 2015 magazynu „New York Times”

***

 „Kamienne Niebo” jest

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


W cieniu Everestu

Autor: Magda Lassota

„Niektóre kraje mają ropę. Nepal ma Everest”

Wspinacze z całego świata i lokalni przewodnicy. Kobiety i mężczyźni. profesjonaliści i amatorzy. Szukający spełnienia. sławy i pieniędzy. łamiący społeczne konwenanse. Różni ich praktycznie wszystko. a łączy jedno: marzenie o górze. Każdy ma inną historię. każdy pod Everestem znalazł się z innego powodu. Wrócą z różnymi wspomnieniami. wrażeniami. ze szczytem lub bez. A niektórzy zostaną na zboczach góry na zawsze.

Co roku setki wspinaczy przybywają do Nepalu. by podjąć próbę wejścia na najwyższą górę świata. Magda Lassota postanowiła dowiedzieć się. kim są ci ludzie: co ich motywuje. o czym marzą. czego się boją. Dzięki porywającym historiom i niezwykłym fotografiom zabiera nas w świat E

29.9: https://woblink.com/ebook/maz-przez-zasiedzenie-marta-obuch-162802u

Cena:


Nocna runda

Autor: Lee Child

JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH SERII SENSACYJNYCH NA ŚWIECIE: 

PONAD 100 MILIONÓW SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY KSIĄŻEK. DOSTĘPNYCH W 97 KRAJACH I PRZETŁUMACZONYCH NA 42 JĘZYKI.

 

To już reguła: Reacher wysiada z autobusu – Lee Child ląduje na liście bestsellerów.

 

Wysiadł na postoju. żeby rozprostować kości. i na wystawie lombardu zobaczył znajomo wyglądający sygnet. Takie nosili kadeci West Point. kiedy tam studiował. Ten. sądząc po wielkości. należał do kadetki. Jak to się stało. że trafił do lombardu w jakiejś dziurze? Chęć odkrycia tej historii to wystarczający powód. by nie wsiadać z powrotem do autobusu. A jest jeszcze inny: informacje o sygnecie Reacher musi wyciągać tak. że pytane osoby pożałują. że kiedykolwiek go spotkały. Co tym bardz

23.81: https://woblink.com/ebook/wszystkie-nasze-chwile-tom-iii-przeznaczenie-ma-twoje-imie-katarzyna-grabowska-206707u

Cena:bogusław wołoszanski, dlaczego @ to małpa, clibanarii, symbol konfucjanizmu, książki harlequin za darmo, tess gerritsen ksiazki, a ja żem jej powiedziała mobi chomikuj, darmowy ebook, metoda sftr, wielka księga nalewek pdf, amadeusz krause, sabina czupryńska, tajemniczy mężczyzna pdf, mity greckie dla dzieci, finanse publiczne współczesne ujęcie pdf, kroniki tygodniowe bolesław prus interpretacja, ksiazka pdf, niegrzeczny szef whitney g pdf, dziewczyna kata, nadprogramowe…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin