Dom na wyspie

Dom na wyspie

Autor: Dorota Milli

Radosna i rozgadana Alwina zjawia się w Dziwnowie. Wiecznie uśmiechnięta specjalistka od łapania szczęśliwych chwil. podejmuje się fotografowania zmian zachodzących w domu na wydmie. Alwina pragnie miło spędzić czas z dawnymi przyjaciółkami. tymczasem okazuje się. że Lilianna i Wiktoria będą potrzebowały jej pomocy w rozwiązaniu dawnych tajemnic. Więź. która je łączyła przed laty. okaże się bardzo trwała. Wspólnie z miejscowym przystojnym policjantem i ratownikiem. przyjaciółki stawiają czoła nowym trudnościom. których się nie spodziewały. Czy uda się im rozwikłać dawne tajemnice? Kim jest milczący mężczyzna. który stanie na ich drodze? Piękna opowieść o przyjaźni. rodzącej się miłości i zagadkach. które skrywa przeszłość.

Wydawnictwo: Filia

Cena: 11.9


Co mówią kości

Autor: Sue Black

Kości są ostatnimi strażnikami naszego ziemskiego życia. dającymi świadectwo. jak je przeżyliśmy. Sue Black. autorka bestselleru Co mówią zwłoki. powraca z kolejną wyjątkową książką! Tym razem ta światowej sławy antropolożka sądowa wyciągnie na wierzch sekrety głęboko skrywane w naszych kościach. od czaszki aż po stopy. Badając kręgosłup. klatkę piersiową. ramiona i dłonie. można się bowiem dowiedzieć zaskakujących rzeczy. choćby tego. że ofiara zginęła w całkiem innych okolicznościach. niż się wszystkim wydaje… To. co jemy. co robimy. dokąd się przemieszczamy. zostawia ślady. a Sue Black. dzięki niesłychanej wiedzy i doświadczeniu. potrafi krok po kroku. kostka po kostce odczytywać poszlaki niewidoczne dla innych. Wszystko po to. by odtworzyć znaczące fakty z życia tych. którzy sami nie mogą o nich opowiedzieć. Z niezwykłą wrażliwością. profesjonalizmem i… dowcipem. znanymi już z Co mówią zwłoki. Black pokazuje nam nieśmiertelność ludzkich tajemnic i przeprowadza przez najciekawsze zakamarki pracy antropologa!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 39.9


ISBN

9788381358316: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/one-plona-jasniej-shobha-rao-176164u

Cena:


1

:

:

Cena:


ISBN

9788381358316: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/one-plona-jasniej-shobha-rao-176164u

Cena:


Wędrująca Ziemia

Autor: Liu Cixin

Utwory Liu wywołują dreszcz podniecenia badaniem nieznanego i urzekają rozmachem […] Niezwykłe. – „The New Yorker”

Liu Cixin to jeden z najważniejszych głosów w światowej literaturze science fiction. Problem trzech ciał jest pierwszą zagraniczną powieścią uhonorowaną Nagrodą Hugo. trylogia „Wspomnienie o przeszłości Ziemi” została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków. a twórcy Gry o tron tworzą na jej podstawie serial dla Netflixa.

Wędrująca Ziemia to pierwszy zbiór jego opowiadań. z których pięć zdobyło Chinese Galaxy Award za najlepsze opowiadanie roku w Chinach . Klasyczne tematy. jak inwazja obcych. pierwszy kontakt z cywilizacją pozaziemską czy globalna katastrofa. ukazane są poprzez doznania ludzi i nawet w obliczu zagłady dają powiew nadziei i optymizmu. Autor zabiera czytelnika na krańce wszechświata i czasu. na spotkanie z najdziwniejszym przeznaczeniem. jakie można sobie wyobrazić. To hołd dla mistrzów SF. jak Clarke czy Asimov. a zarazem pełne melancholii i przesycone pragnieniem zrozumienia ludzkiej natury. napisane w niepowtarzalnym stylu opowieści. Na motywach tytułowego opowiadania w 2019 r. powstała chińska kinowa superprodukcja. dostępna na platformie Netflix.

Niesamowita. rewelacyjna. Tej książki nie można pominąć. „Kirkus Review”

Wspaniały zbiór (…) Cixin Liu nadaje science fiction niepowtarzalny klimat. Gareth D. Jones. sfcrowsnet.info.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 22.74intercyza co to, genetyka molekularna pdf, ebook książki, oczy wilka alicja sinicka pdf, dominika musiałowska książka pdf, józef łaptos, zwierzęce instynkty, o królewnie zaklętej w żabę, sprawdziany klasa 4, wooblink, żona winiarza, katarzyna wielka i potiomkin, podstawy pielęgniarstwa 2017 pdf, world of warcraft monopoly, donald tusk szczerze, cezary kościelniak, piekni bogaci, droga 1, tadeusz zubiński, stanisław obirek blog, testy gimnazjalne matematyka online, szaraki ufo…