ISBN

ISBN

9788324060719: Wydawnictwo

Format

19.19: https://woblink.com/ebook/sztuczna-inteligencja-nieludzka-arcyludzka-pawel-oksanowicz-aleksandra-przegalinska-182144u

Cena: Aleksandra Przegalińska


Dżentelmen w Moskwie

Autor: Amor Towles

To przez niego hrabia Rostow musiał zamienić przestronny apartament w Metropolu. najbardziej ekskluzywnym hotelu Moskwy. na mikroskopijny pokój na poddaszu. z oknem wielkości szachownicy. Dożywotnio. 

Taki wyrok wydał bolszewicki sąd.

Rostow wie. że jeśli człowiek nie jest panem swojego losu. to z pewnością stanie się jego sługą. Pozbawiony majątku. wizyt w operze. wykwintnych kolacji i wszystkiego. co dotychczas definiowało jego status. stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Z pomocą zaprzyjaźnionego kucharza. pięknej aktorki i niezwykłej dziewczynki na nowo buduje swój świat. Gdy za murami hotelu rozgrywają się największe tragedie dwudziestego wieku. hrabia udowadnia. że bez względu na okoliczności warto być przyzwoitym. A największego bogactwa nikt nam nie odbierze. bo nosimy je w sobie.

1:

Cena:


ISBN

9788324075539: Wydawnictwo

Format

15.74: https://woblink.com/ebook/zagrywka-katarzyna-nowakowska-204959u

Cena:


Wydawnictwo

Wydawnictwo NieZwykłe: Format

186933

https://woblink.com/product-publication/download/186933/epub: 1

Cena:


Immunitet

Autor: Remigiusz Mróz

 

Najmłodszy w historii sędzia Trybunału Konstytucyjnego zostaje publicznie oskarżony o zabójstwo człowieka. z którym nic go nie łączy. Ofiara pochodzi z innego miasta i nigdy nie spotkała swojego rzekomego oprawcy. mimo to prokuratura zaczyna zabiegać o uchylenie immunitetu.

Spisek na szczytach władzy? Polityczna zemsta? A może sędzia jest winny?

Oskarżony zwraca się o pomoc do znajomej ze studiów. Joanny Chyłki. Nie wie. że prawniczka. która niegdyś brylowała w salach sądowych. teraz zmaga się z chorobą alkoholową i upiorami z czasów młodości.

Razem zaczynają odkrywać tropy prowadzące do miejsc. gdzie zasady prawa nie sięgają…

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 16.45książki holly webb, metoda czarnej skrzynki, pocisk magazyn literacko-kryminalny, podstawy ekonomii, konteksty społeczne, graveyard keeper clay, ochroniarz pdf, norman davies audiobook, księga liczb, ślepowidzenie peter watts, minecraft średniowieczny gród, detektyw pozytywka lektura pdf, dowody na istnienie, bossman vi keeland pdf pl, pieklo gabriela, ja inkwizytor wieże do nieba, chryzmon, siewca wiatru, kryminalistyka pdf…