Uwikłani. Chandler

Uwikłani. Chandler

Autor: Laurelin Paige

ŻYWIOŁOWA NAMIĘTNOŚĆ GODNA PRZEDSTAWICIELA RODU PIERCE

Obłędnie przystojny biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się nienagannie. Jeśli chodzi o stoły. to twierdzi. że są lepsze od łóżka. Przynajmniej. jeśli chodzi o seks.

Chandler Pierce rzuca na kobietę czar zawadiackiego playboya. Krótkim i treściwym spojrzeniem powoduje. że jej spódniczka sama się podwija. Mówią. że jego zbyt duża pewność siebie to szczyt bezczelności. ale jeśli chodzi o szczyty to słynie raczej z ich wywoływania. 

Młodszy brat Hudsona nie snuje wizji przyszłości u boku jednej kobiety. To nie w jego stylu. Jednak. kiedy poznaje Genevive Fasbender wszystko się zmienia. To pierwsza kobieta. która śmie twierdzić. że NIKT. nawet taki ogier jak Chandler. jej nie zaspokoi. Oburzony

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


:

:

Cena:


Dwie kobiety

Autor: Hanna Dikta

Mogłyby się nigdy nie spotkać. Jednak przewrotny los splata ich drogi. poddając je niełatwej próbie.

Ewa. mieszkanka Katowic. porzuca męża i pracę na uniwersytecie i wyjeżdża do Glinki. niewielkiej wsi na Dolnym Śląsku. gdzie zatrudnia się jako pomoc w pensjonacie. Prowadzi go owdowiała przed paroma laty Bogna. Ewa jest zamknięta w sobie i niechętnie nawiązuje nowe znajomości. Jedyny wyjątek czyni dla właścicielki pensjonatu. do której od razu zapałała sympatią. oraz dla nowej sąsiadki. schorowanej matki czworga dzieci. Bogna również jest samotniczką. Ale nie tylko to łączy ją z Ewą. Każda z nich nosi w sobie tajemnicę. Dramatyczne wydarzenia. które wstrząsają życiem lokalnej społeczności. zmieniają wszystko.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 26agnieszka kaluga, magdalena rittenhouse, historia pszczół pdf, homodeus, wzory bredta, luke dittrich eksperyment, geografia regionalna polski, macierewicz sb, w umyśle mordercy, królowa mroku i powietrza, helena rubinstein książka, rozmowki angielsko polskie, anna wolf książki, wolanie grobu, trzecia plec, karol 4 luksemburski, lego ninjago święto umarłych…