TYLKO JEDNO SPOJRZENIE

TYLKO JEDNO SPOJRZENIE

Autor: Harlan Coben

W zwyczajne popołudnie. które miało się okazać ostatnim zwyczajnym popołudniem w jej życiu. Grace zaczęła przeglądać odbitki z rodzinnej wycieczki. Uśmiechnięte twarze córki. syna i Jacka – kochanego męża… A za chwilę – fotografia z zupełnie innych czasów. z pięcioma obcymi osobami.

Obcymi…? Jedna twarz wygląda bardzo znajomo… Zupełnie jakby Jack. tylko młodszy o dwadzieścia lat. Ale jej mąż zaprzecza. że znajduje się na zdjęciu. A tej samej nocy znika bez śladu.

Grace jest zdecydowana zrobić wszystko. aby odnaleźć Jacka i odkryć prawdę o podrzuconym zdjęciu. Nie wie jednak. że do tego samego dążą też inni – a wśród nich pewien zawzięty zabójca…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 32


Nieograniczony sukces w sprzedaży

Autor: Brian Tracy

Milion wymówek powstrzymuje cię przed osiągnięciem twoich własnych celów sprzedażowych i dochodowych. Trudne czasy w gospodarce. internetowa walka cenowa. sceptycznie nastawieni klienci… wybór wymówek jest szeroki.

Ale zastanów się nad następującym faktem: 20 procent najlepszych sprzedawców przeprowadza 80 procent sprzedaży. bez względu na przeszkody. Uzyskują przewidywalne i doskonałe wyniki w zmiennym środowisku. Możesz do nich dołączyć. jeśli tylko opanujesz najlepsze techniki sprzedaży!

Autorem książki jest uznany na całym świecie guru sprzedaży. którego osobista historia „od pucybuta do milionera” motywuje sprzedawców do porzucenia chaotycznych działań i skoncentrowania się na tym. co naprawdę działa.

Nieograniczony sukces w sprzeda

34.9: https://woblink.com/ebook/mow-i-zwyciezaj-brian-tracy-156244u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/159758/epub

1:

:

Cena:anatomia głowy i szyi, james rollins burza piaskowa, e-booki za darmo, przygody pana samochodzika, bez serca willow winters, kolor magii pdf, marek gągolewski, zerwa pdf, powieść kazana, polscy nobliści literatura, nieodparta pokusa, baśniobór: tajemnice smoczego azylu, iloma, na jowisza musierowicz, błąd kartezjusza, stephenie meyer intruz, farmakologia rajtar cynke pdf, muzyczna adaptacja, rodzina połanieckich pdf, srebrne klucze fable, podstawy angielskiego pdf, przekleństwa niewinnosci…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin