Too Late

Too Late

Autor: Colleen Hoover

Asa prowadzi nielegalny biznes. jest obsesyjnie zakochany w Sloan. Nie cofnie się przed niczym. by zniszczyć każdego. kto choć spróbuje stanąć między nimi. Sam natomiast pogrąża się w uzależnieniu od imprez. narkotyków. seksu.

Sloan jest gotowa znieść wiele. nawet jeśli ceną jest jej godność. Tkwi w toksycznym związku. by… zapewnić opiekę niepełnosprawnemu bratu. Jest stale obserwowana i musi być Asie posłuszna. Straciła nadzieję. że mogłaby się z tego piekła wyzwolić.

Jednak życie rzuca jej kolejne wyzwanie: stawia na jej drodze Cartera. Dziewczyna obawia się go. ale nie jest w stanie mu się oprzeć. Rozpoczyna się ryzykowna gra. w której nie ma miejsca na błąd. a stawką jest życie – nie tylko Sloan.

Poznaj historię uzależniającą jak narkotyk. w której namiętność przekracza

24: https://woblink.com/ebook/boss-sierra-cartwright-28818u

Cena:


Życie na wynos

Autor: Olga Rudnicka

Emilia Przecinek. znana autorka powieści dla kobiet. w wieku czterdziestu lat zostaje rozwódką z dwójką nastoletnich dzieci. kredytem hipotecznym do spłacenia oraz matką i teściową na karku. Dzieci nalegają. żeby chodziła na randki. a obie starsze panie. no cóż. jak to one. włażą z butami. gdzie tylko się da. W takiej sytuacji można albo załamać się nerwowo. albo popełnić morderstwo.

Mimo niesprzyjających okoliczności Emilia postanawia odmienić swoje życie. Nie jest to łatwe. gdyż mężczyźni. których spotyka. absolutnie nie przypominają wspaniałych bohaterów jej powieści.

Pech chce. że teściowa pisarki łamie nogę. Unieruchomiona na wózku. zaczyna obserwować sąsiadów. co okazuje się zajęciem na pełen etat. a nawet dwa. gdyż nie wszystko można zobaczyć przez okno. niektóre rzeczy trzeba podsłuchać. Przed wścibskimi staruszkami nic się nie ukryje. Ani kochanka o czerwonych włosach. ani skłonna do awantur żona. ani leżący w piwnicy trup. którego znajduje Emilia.

Olga Rudnicka (ur. 1988) – znana autorka powieści sensacyjnych „Natalii 5”. „Cichy wielbiciel”. „Były sobie świnki trzy” i wielu. wielu innych. Miłośniczka zwierząt. natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 26.4


ISBN

9788365157508: Wydawnictwo

Format

25.01: https://woblink.com/ebook/smak-suszy-tomasz-sekielski-32585u

Cena:ten dzień blanka lipińska docer, dawid waszak, lusia i przyjaciele, after 3, mróz oskarżenie pdf chomikuj, diament koh i noor, prawdziwa historia miłości, archaizm semantyczny, wywoływanie duchów historie, teoria obwodów zadania z rozwiązaniami, osho książki, wiktymologia hołyst pdf, charles duhigg siła nawyku, jo nesbo audiobook…