1

1

:

:

Cena:


W kurortach przedwojennej Polski

Autor: Maja Łozińska

Narty. dancing i brydż – to niewątpliwie najważniejsze rozrywki bywalców kurortów w okresie międzywojennym. Książka „W kurortach przedwojennej Polski” zabiera na w fascynującą podróż do modnych miejscowości wypoczynkowych Drugiej Rzeczpospolitej.

Pierwszym pociągiem narciarskim udamy się do Zakopanego. gdzie przekonamy się między innymi. gdzie bywali namiętni brydżyści. Następnie odwiedzimy Krynicę i słynną „Patrię”. Zawitamy do Gdyni na jeden z modnych w tamtym czasie dancingów. Nie ominiemy również Druskiennik. w których stałym bywalcem był Marszałek Józef Piłsudski.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Cena: 59dzień rozrachunku, adam figiel, administracja zespolona definicja, klub przyjaciół myszki miki kolorowanki, kasia bulicz kasprzak, szklany zamek książka, artur wikiera, powrót do stumilowego lasu, człowiek z wysokiego zamku książka, pilnujmy polski, ostatnich gryzą psy, przygody baltazara gąbki trylogia, anioły i demony pdf, adam wątor, medaliony zofia nałkowska książka pdf, autor nagich i martwych, położna nauka i praktyka, janusz szwaja, gniew markiewka…