Wypracowania – Motywy patriotyczne

Wypracowania – Motywy patriotyczne

Autor: Praca Zbiorowa

Wypracowania – Motywy patriotyczne. Na podstawie wybranych utworów literackich

Opisy wypracowań:

Patriotyzm w utworach Kochanowskiego. Poniższe wypracowanie prezentuje utwory o tematyce patriotycznej autorstwa Jana Kochanowskiego. Poeta zatroskany losami ojczyzny wyrażał swe poglądy. skargi i spostrzeżenia w poszczególnych dziełach. W wypracowaniu omówiono: fraszkę „Na Sokalskie mogiły”. Pieśń V „O spustoszeniu Podola”. Pieśń XII. „Odprawę posłów greckich”. Całość poparta jest cytatami pochodzącymi bezpośrednio z treści utworu. Tekst może również posłużyć jako osobne analizy i omówienia poszczególnych utworów. wypracowanie zawiera 508 słów.

Adam Mickiewicz „Reduta Ordona”. Poniższe

https://woblink.com/product-publication/download/142613/epub: 1

Cena:


Krzyżówki z fantazją

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór 110 krzyżówek różnorodnych zarówno pod względem tematycznym. jak i ze względu na kształt. Każda z nich. to nowe wyzwanie i fantastyczna przygoda. Krzyżówki wyglądające jak pojazdy. zwierzęta. postacie. rośliny czy mające inny nietypowy kształt sprawią. że nikt podczas ich rozwiązywania nie będzie się nudził. Przeznaczone są dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 8


https://woblink.com/product-publication/download/145902/epub

1: Autor

:

Cena:pielęgniarstwo w chirurgii kapała pdf, gramatyka jezyka polskiego, mark baker, jak się bronić przed manipulacją, opowiadania żeromskiego, batman arkham knight zagadki słowne, złączeni nienawiścią doci, złączeni obowiązkiem pdf, marek hartleb, friendzone książka, andreas moritz opinie, joanna sowa, co cię nie zabije to cię wzmocni, programowanie systemowe, radiołączność kolejowa, integracja seksualna, krystyna rokiczana dzieci…