Magia Cierni

Magia Cierni

Autor: Margaret Rogerson

Wszyscy czarownicy są źli. Elisabeth wie o tym. odkąd sięga pamięcią. Wychowana jako podrzutek w jednej z Bibliotek Austermeer. dorastała pośród narzędzi magii–grymuarów. szepczących na półkach i drżących w żelaznych okowach. gotowych przemienić się w potwory z tuszu i skóry. jeśli tylko ktoś je sprowokuje. Dziewczyna ma nadzieję dołączyć do strażników strzegących królestwa przed ich mocą.

Tymczasem w wyniku sabotażu w bibliotece najbardziej niebezpieczny grymuar wyzwala się z niewoli. Elisabeth. chcąc ratować sytuację. zostaje zamieszana w zbrodnię. Dziewczyna musi opuścić dom i udać się do stolicy. aby tam stanąć przed wymiarem sprawiedliwości. Nie może się zwrócić o pomoc do nikogo poza swoim największym wrogiem. czarownikiem Nathanielem Thornem. i jego tajemniczym dem

:

Cena:


Głos skrzypiec

Autor: Andrea Camilleri

Czwarta powieść z komisarzem Salvem Montalbanem w roli głównej – czwarta sprawa. w której w równym stopniu nietypowa jest zbrodnia. co postać prowadzącego śledztwo. Podczas prywatnej podróży służbowy samochód Montalbana potrąca zielone Twingo. Zaintrygowany brakiem reakcji ze strony właściciela. komisarz zakrada się do willi. przed którą doszło do incydentu. Podczas tej nieformalnej wyprawy odkrywa zwłoki pięknej. młodej blondynki. I oto. podobnie jak w poprzednich powieściach. wskutek niekonwencjonalnego postępowania policjanta. z jednej sprawy robią się dwie – trzeba odkryć zabójcę. lecz również sprawić. żeby zwłoki zostały odkryte w następstwie formalnej procedury. Kiedy Montalbano realizuje swoją mistyfikację. staje się przypadkowym świadkiem prywatnego koncertu światowej sławy skrzypka. który stara się uciec od świata… Odległe wydarzeniaq łączy nić. której ślad Montalbano raz po raz mocno chwyta w ręce. żeby doprowadzić dochodzenie do końca. Głos skrzypiec to powieść nieco bardziej ‚ściszona’ od poprzednich kryminałów Andrei Camilleriego. Jej fabuła toczy się z dala od mafii i polityki. w gęstym klimacie sycylijskiego miasteczka. który rozjaśniają barwne. zapadające w pamięć postaci.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 14


ISBN

9788393633098: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/w-ziemi-swietej-adam-boniecki-23369u

Cena: 19


Morderstwa w Somerset

Autor: Anthony Horowitz

Mroczna podróż w świat kryminału łącząca to. co najlepsze w klasycznej i współczesnej literaturze sensacyjnej.

JEDEN DAM ZA SMUTEK. ZA RADOŚĆ MOŻE DWA.

Susan Ryeland. redaktorka londyńskiego wydawnictwa. otrzymuje wydruk najnowszej powieści autora cyklu bestsellerowych kryminałów.

TRZY DAM ZA DZIEWCZYNĘ. CZTERY ZA CHŁOPAKA.

Wszystko jest jak trzeba – spokojna wieś. ofiary zbrodni. prywatny detektyw – tyle że wcale nie o to chodzi.

KTO DA PIĘĆ ZA SREBRO? KTO SZEŚĆ ZA ZŁOTO DA?

Bo sednem tej historii jest coś zupełnie innego. niż się wydaje.

I SIEDEM ZA TAJEMNICĘ. O KTÓREJ CICHO-SZA!

Susan od lat współpracuje z Alanem Conwayem. Czytelnicy uwielbiają stworzoną przez niego postać prywatnego detektywa Atticusa Pünda.

Najnowsza powieść z cyklu – historia morderstwa popełnionego w wiejskiej rezydencji Pye Hall – nie jest jednak tym. czym się wydaje. Owszem. są w niej ofiary i intrygująca kolekcja podejrzanych. ale to tylko pozory. na stronach powieści ukryta jest bowiem zgoła odmienna intryga: jak najbardziej realna historia zazdrości. chciwości. bezlitosnej ambicji i… morderstwa.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


Chińczyk

Autor: Aleksander Majewski

Jeszcze żaden polski gangster nie odważył się na tak szczerą spowiedź. W tej historii nie ma jednak fałszywej skruchy. a ocena faktów jest pozostawiona czytelnikom. Duet Maringe-Majewski unika taniego moralizatorstwa i kreślenia czarno-białej rzeczywistości. Książka wybebesza emocjonalnie.

„Byłem polskim królem narkotyków. Czułem się panem życia. Od śmierci umywałem ręce”.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 26.99


1

:

:

Cena:allen carr jak skutecznie rzucić palenie, zalotnica niebieska, tracy hogg zaklinaczka dzieci, tołstoj aleksy, oblicza wielkiej brytanii, anna starmach książki, colleen hoover without merit, myśl jak freak, wydawnictwo papierówka, legend of grimrock 3, jarosław drozd, devlin jennifer l. armentrout pdf, książka do anatomii, reginy brett, pasterska korona, muminki książka, katarynka książka pdf, wyspa bjornsdottir, fizjoterapia ginekologiczna, etyka medyczna, antony beevor stalingrad…