ISBN

ISBN

9788366719248: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/kocham-cie-jak-irlandie-andrzej-marek-michorzewski-204200u

Cena:


Rozbitki

Autor: Juliusz Verne

“Rozbitki” to powieść Juliusza Verne’a. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

Ogólnym tematem powieści jest rozwój autonomicznej społeczności ludzkiej. nie podlegającej żadnej władzy.

Powieść opowiada historię tajemniczego człowieka imieniem Kaw-dier który mieszkał na ziemiach w owym czasie nietkniętej jeszcze przez cywilizację i nie należącej do żadnego państwa.

Pewnej nocy w 1891 w pobliżu wyspy Hoste rozbija się statek Jonathan. z liczną grupą osadników na pokładzie. płynących w kierunku Afryki. Kaw-Dier spieszy na ratunek i pomaga im wydostać się na brzeg. a potem w założeniu na wyspie kolonii; nie chce jednak nad nimi panować lub ich w jakikolwiek inny sposób kontrolować. Gdy jednak nowa kolonia staje się polem walki o władzę. Kaw-Dier jest zmuszony

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 14.49


ISBN

9788395584312: Wydawnictwo

Format

16.9: https://woblink.com/ebook/czarna-czarna-ton-martyna-szkolyk-204371u

Cena:


Notes from Underground

Autor: Fyodor Mikhailovich Dostoevsky

Notes from Underground – a novel by Fyodor Dostoyevsky. a Russian novelist. philosopher and short story writer. Many literary critics rate him as one of the greatest psychological novelists in world literature.

 Notes from Underground is considered by many to be one of the first existentialist novels. It presents itself as an excerpt from the rambling memoirs of a bitter. isolated. unnamed narrator (generally referred to by critics as the Underground Man). who is a retired civil servant living in St. Petersburg.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.99


Gość z zaświatów

Autor: Herbert George Wells

„Gość z zaświatów” to powieść autorstwa Herberta George’a Wellsa. uznanego za jednego z pionierów gatunku science fiction.

“Słońce zaszło tego wieczora za krwawy obłok. a księżyc wcale nie był widzialny. W tym właśnie wielkim mroku. zabłysł meteor — bo jakież inne ciało rzucić mogło w przelocie ten świetlny snop promieni. — ale meteor ów nie odznaczał się blaskiem jednostajnym — owszem. ciągłość jego i kształt przerywały niby błyskawice łukowate. Zresztą. jak każde tej natury zjawisko. trwało to chwilę zaledwie. a potem cień nocny wydawał się bardziej jeszcze nieprzeniknionym. Czasopismo „Przyroda“ odebrało mnóstwo listów opisujących ten fenomen i opublikowało je in extenso. poprawiwszy tu i owdzie dla większej między sobą zgodności w szczegółach. a nadt

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 19.49


ISBN

9788366051072: Wydawnictwo

Format

20.3: https://woblink.com/ebook/diabelska-pulapka-john-bevere-205041u

Cena:


ISBN

9788366051331: Wydawnictwo

Format

20.9: https://woblink.com/ebook/duch-swiety-reinhard-bonnke-205688u

Cena:


Łapa w łapę. Sekretne życie leśnych zwierząt

Autor: Ewa Zgrabczyńska

Poznaj sekretne życie leśnych zwierząt!

Przekonaj się. że ich przygody są często ciekawsze niż w bajkach. 

 

Wyrusz w las razem z Nordem i Łajmą. odważnym rodzeństwem psów. i przeżyj z nimi niezwykłe przygody! Poznaj lisa Rudą Kitę. Warchlaka Dyzia albo wydrę Maksa.

Czy wiesz. że łajki mają zakręcone ogony dlatego. żeby niedźwiedzie nie mogły za nie złapać? A o tym. że jenoty. krewniacy psów. udają. że są nieżywe. kiedy się czegoś bardzo przestraszą? A czy przyszłoby ci do głowy. że świetliki świecą z… miłości?

 

Kto chciałby siedzieć w domu. gdy na zewnątrz toczy się sekretne. dzikie życie? Pełne przygód i tajemnic. choć niedostępne dla wszystkich.

 

 

14: https://woblink.com/ebook/uprawa-kukurydzy–204728u

Cena:stylo fantome, michio kaku hiperprzestrzeń, matematyka finansowa podgórska, oczami bezdomnego psa, wojna bogów, magdalena okraska, a giddens, transport i spedycja pdf, akwarium suworow pdf, cywilizacja komunizmu pdf, james patterson zoo, rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych pdf, zew włóczęgi, hymn słowacki…