Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek

Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek

Autor: Filip Zawada

Na świecie pewnych jest tylko kilka rzeczy. Za wyrażanie się nie dostajesz deseru (kto by go zresztą jadł). Błażej to beksa i irytujący dureń. który gówno wie o życiu. A dorośli zajmują się samymi pierdołami. no chyba. że są kierowcami cystern. I bądź tu mądry. kiedy kot Szatan znika w tajemniczych okolicznościach. sklepikarka Stefa rodzi sobie nagle dziecko. a za zakonnicami to już w ogóle nie trafisz.

‚Rozdeptałem czarnego kota…’ to historia poszukiwania swojego miejsca na Ziemi. planecie ludzi. Świeża. błyskotliwa proza. która sprawia. że zaczynasz widzieć. jak bardzo świat z twoich wyobrażeń różni się od tego. w którym żyjesz. Z każdą stroną uświadamiasz sobie. że tę książkę Filip Zawada napisał właśnie o tobie.

‚Wszys

Autor: Karolina Panz

Cena: Tomasz Frydel


Wyznaję

Autor: Jaume Cabré

To trzymające w napięciu do ostatniej strony wyznanie miłosne i spowiedź człowieka starającego się przeniknąć istotę zła – w świecie i sobie samym. Historia chłopca dorastającego samotnie wśród książek. który musi zmierzyć się z rodzinnymi tajemnicami. Za sprawą osiemnastowiecznych skrzypiec zagłębia się w mroki dziejów hiszpańskiej inkwizycji i piekła dwudziestowiecznej Europy.

Wydawnictwo: Marginesy

Cena: 34.9moralia, marek baran, zawiść john gwynne, kronika wielkopolski, dziewczyna zwana jane doe, socjologia piotr sztompka, cenckiewicz wałęsa, nie chcem ale muszem, cyberpunk odrodzenie, co cię nie zabije, zona mordercy, 7 bestii, luis montero, lew starowicz ona, wyspiański wesele pdf, fizjoterapia w geriatrii, powieści sensacyjne ranking, hideaway penelope douglas pdf, tajemna historia czarownic, fraszki miłosne, kacper z szuflady, sebastian sykuna…