1

1

:

:

Cena:


Pocałunki i klapsy – opowiadanie erotyczne

Autor: Hansen Andrea

Kiedy się pisze pracę magisterską o francuskiej erotyce w dwudziestym wieku. można niekiedy do tego stopnia dać się pochłonąć swojemu materiałowi badawczemu. że zapomina się o całym świecie. Dlatego kiedy ona przypadkowo nawiązuje kontakt wzrokowy z młodym mężczyzną siedzącym w poczekalni w klinice jej matki. ogarnia ją niezwykłe pożądanie. by spróbować rzeczy. o których tak dużo czytała…

Opowiadanie zostało wydane we współpracy ze szwedzką producentką filmową Eriką Lust. Jej celem jest ukazywanie natury człowieka i jej złożoności poprzez opowieści o pasji. intymności. miłości i pożądaniu.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Waza króla Priama

Autor: Gordon Barbara

Powieść autorstwa Barbary Gordon. jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem ‚kryminału milicyjnego’ – gatunku literatury popularnej. który wykształcił się w tamtym okresie.

Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich. Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL. zwłaszcza. że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji.

Zamieć śnieżna odcina od świata zamkowe schronisko w Górach Sowich. Krąży legenda. że miejsce to skrywa słynny skarb Priama. Zainteresowanych nim jest wielu. a komuś bardzo zależy. żeby nikt z gości do niego nie dotarł.

Zaczyna się pościg na śmierć i życie. Giną w nim polski młody archeolog oraz znany niemiecki uczony.

Na miej

14.99: https://woblink.com/ebook/proces-poszlakowy-gordon-barbara-199838u

Cena:netografia przykład, sharon kendrick, pierwiastki promieniotwórcze w układzie okresowym, spętani przeznaczeniem chomikuj, ipa alfabet, wilk stepowy audiobook, rodzina w kryzysie, ebook gratis, metodologia badań pedagogicznych pdf, złe chmielewski, dario correnti, selim mirza, witold rybczyński, życie po życiu, czarne słonce, czasy gramatyczne angielski pdf, jakub szamałek cokolwiek wybierzesz, jabłońska dermatologia pdf, zapiski podręcznej, seostation pl…