Myśl. ucz się odnoś sukcesy

Myśl. ucz się odnoś sukcesy

Autor: Leaf Caroline

Nasz sposób myślenia ma niezwykły wpływ na nasze umysłowe. emocjonalne a nawet fizyczne samopoczucie.

To. jak myślimy. może ograniczać nasze działania do tego. co wydaje nam się możliwe lub uwolnić nas do korzystania z umiejętności. które przekraczają nasze oczekiwania. Kiedy nasz sposób myślenia poszerza nasze zdolności. zamiast je ograniczać. doświadczamy większej satysfakcji intelektualnej. kontroli nad emocjami oraz poprawy zdrowia fizycznego. Warto więc zadać sobie pytanie. jak to osiągnąć?

Sięgając do biblijnych refleksji oraz najnowszych doniesień naukowych. dr Caroline Leaf prezentuje program 5 kroków. który pomoże ci:

 • wzmocnić pamięć.
 • poprawić procesy uczenia się.
 • sprawność intelektualną.
 • jakość relacji oraz
 • sta

  35.9: https://woblink.com/ebook/przyszlosc-marketingu-magdalena-kalinska-kula-dominika-kaczorowska-spychalska-208239u

  Cena: Dominika Kaczorowska-Spychalska


  ISBN

  9788382010237: Wydawnictwo

  Format

  23: https://woblink.com/ebook/kocham-cie-mimo-wszystko-malgorzata-lis-188223u

  Cena:


  Piramidy

  Autor: Terry Pratchett

  Djelibeybi – starożytne królestwo w dolinie rzeki… Teppic – powracający z dalekiego

  Ankh-Morpork. by zasiąść na tronie… Dios – najwyższy kapłan… I piramidy.

  Najlepsza książka Pratchetta od czasu poprzedniej. A w niej: dlaczego matematyka rozwija się w krajach gorących. co robią piramidy oprócz ostrzenia żyletek. co rabują piraci. co myślą umarli. dlaczego żółwie nienawidzą filozofii a kozy – religii.

  Terry Pratchett – Urodził się 28 kwietnia 1948 roku w Beaconsfield. zmarł 12 marca 2015. Jako autor opowiadań zadebiutował w wieku 13 lat. Już wtedy było oczywiste. że czeka go świetlana przyszłość. W 1965 roku zaczął pracować jako dziennikarz. W 1971 roku wydana została jego pierwsza powieść „The Carpet People”. a potem kolejne „The Dark Side of the Sun” (1976) i „Strata” (1981). W 1980 roku został rzecznikiem prasowym Centralnego Zarządu Elektroenergetyki. W 1983 roku wydana została jego pierwsza powieść z cyklu Świat Dysku – ‚Kolor magii’. Po ukazaniu się w 1986 roku książek ‚Blask fantastyczny’ i ‚Mort’ Terry Pratchett zdecydował się poświęcić wyłącznie pisaniu. Od tego czasu zarówno ilość wydanych i sprzedawanych książek. jak i popularność pisarza systematycznie wzrasta. Pratchett był także autorem kilku książek dla młodych czytelników. W 1998 roku został uhonorowany przez królową brytyjską Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 28


  Niebezpieczne modlitwy

  Autor: Groeschel Craig

  Zmień swoje modlitwy

  Zmień swoje życie

  • Zastanawiałeś się kiedyś. dlaczego Bóg nie odpowiada na Twoje modlitwy?
  • Chciałbyś zobaczyć. jak odmieniają Twoje życie?
  • Masz już dość zbyt ostrożnej wiary?

  Modlitwy poruszają Boże serce. On chce dla nas czegoś więcej niż ostygłej wiary i nieprzekonujących podziękowań przy obiedzie za Jego dary. Wzywa Cię do życia pełnego odwagi. nie wygód.

  Ta książka pokaże. jak odmawiać modlitwy. które:

  • zbadają Twoją duszę.
  • złamią Twoje nawyki
  • i poślą Cię. byś podążał za Bożym wezwaniem.

  Ale uważaj! Jeśli wystarcza Ci chodzenie na łatwiznę i stanie z boku. to nie jest książka dla Ciebie. Będziesz miał przed sobą wyzwani

  :

  Cena:


  Tomasz Rendalen

  Autor: Bjørnstjerne Bjørnson

  “Tomasz Rendalen” to powieść Bjørnstjerne Bjørnsona. norweskiego pisarza. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

  “Kurt miał podówczas u siebie pewną kobietę. bardzo piękną. pochodzenia flamandzkiego. żonę żeglarza. którą zwabił do dworu i już nie oddał. tak że żeglarz musiał sam ruszyć w dalszą drogę. Kobieta owa zapałała wielką miłością do budowniczego. stawiającego wieżę. a on ją również pokochał. Kurt dręczył przez pewien czas oboje. a razu pewnego kazał rozebrać do naga i pędzić ich po całym placu targowym. Uciekli łodzią i niewiadomo. co się z nimi potem stało.”

  Fragment książki “Tomasz Rendalen”

  Wydawnictwo: Avia Artis

  Cena: 18.49  wojna makowa tom 2, sylwia hutnik, saga rodu forsyte ów książka, pewnego razu w nibylandii, roztop, włam się do mózgu chomikuj pdf, historia pielęgniarstwa w polsce, piotr radziwiłłowicz, jak się pisze codziennie, laila shukri ksiazki, tokarczuk opowiadania, czy jezus jest bogiem, murakami, życzenia urodzinowe dla adriana, historia polski bez cenzury, matematyczne przygody, fallen order poradnik…