Aleja Magnolii

Aleja Magnolii

Autor: Denise Hunter

Jack szybko zakochał się w Daisy. Jednak znalezienie odwagi. by jej o tym powiedzieć. wcale nie jest takie proste ze względu na rodzaj relacji. jaka ich łączy.

Daisy uwielbia swoje małomiasteczkowe życie i pracę w rodzinnej kwiaciarni. ale wciąż brakuje jej kogoś. z kim mogłaby to życie dzielić. Próba znalezienia partnera przez internetowy serwis randkowy okazuje się kompletną porażką… do czasu. aż poznaje TJ-a.

Jack ma ochotę zamordować swojego przyjaciela Noaha za to. że używając jego inicjałów i kilku niewyraźnych zdjęć. założył mu konto w aplikacji randkowej. z której korzysta Daisy. Jednak pozwala wciągnąć się w intrygę. bo nareszcie ma okazję pokazać się ukochanej z innej strony… Choć wie. że może to zburzyć wszystko. co do tej pory udało się zbudować.

32.8: https://woblink.com/ebook/kochanki-i-przyjaciolki-hitlera-kamil-kuraszkiewicz-agnieszka-kowalska-ian-sayer-douglas-botting-175347u

Cena: Douglas Botting


Nigdy więcej

Autor: Anna Zamojska

Ale wcześniej sięgnij po pudełko chusteczek i poduszkę. w którą będziesz mógł walić pięściami z bezsilności. Czytając tę książkę. najpierw się rozpłaczesz. później ogarnie cię złość. a na koniec wypełni radość. (…) Kiedy stajesz we własnej obronie. uwalniasz nie tylko siebie. ale i innych. Anna wyzwoliła się od przeszłości – może wyzwoli także ciebie.

REGINA BRETT

„Nigdy więcej” to uderzająca bez znieczulenia historia czternastoletniej dziewczyny z niewielkiego miasteczka. która doświadczała przemocy seksualnej ze strony księdza. Na drodze Anny stanął proboszcz parafii. lubiany w okolicy opiekun scholi. głoszący z ambony słowa o Bożym Miłosierdziu. I nie chciał z tej drogi zejść przez dwa długie lata.

To opowieść o upoka

44.99: https://woblink.com/ebook/nadejscie-trzeciej-rzeszy-richard-j-evans-175482u

Cena:


Nie ufaj mi

Autor: Joanna Kruszewska

Przeszłość potrafi dopaść w najmniej oczekiwanym momencie.

Nie można od niej uciec. trzeba się z nią rozliczyć.

Agata wiedzie spokojne i całkowicie przewidywalne życie u boku doskonale sytuowanego męża. Dorastająca córka nie sprawia problemów. własny gabinet kosmetyczny daje zarówno mnóstwo satysfakcji. jak i całkiem niezłe źródło dochodu. Sytuacja powoli ulega zmianie. gdy Agata dowiaduje się z mediów o podejrzeniach. jakimi został obciążony jej niegdysiejszy chłopak. Zaczynają wracać wspomnienia. pojawia się niepewność co do rzetelności oceny policji i ostracyzmu społecznego z jakim spotyka się Adam.

Czeka na Was wciągająca historia o rutynie dnia codziennego. pragnieniu miłości. zazdrości i błędach. które mogą kosztować zbyt dużo. Jesteś gotów na powieść obyczajową. która sprawi. że zadrżysz ze strachu?

Agnieszka Rybska. Blonderka.pl

Idealizowanie tego. co za nami. wcale nie daje gwarancji.

że alternatywna przyszłość byłaby równie udana. Warto przeczytać. aby przekonać się. że nie wszystko. co kiedyś było piękne. takim pozostało. Emocje gwarantowane!

Aneta Kwaśniewska. Książki w eterze. ksiazkiweterze.pl

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9utopia w literaturze, czara ognia pdf, osobliwości, piłsudski książka, alfred szklarski audiobook, srebrny łabędź pdf chomikuj, julia audiobook, inwigilacja pdf, mistrz i małgorzata epub, roshani chokshi, paulina młynarska książki, cywilizacja arabska, zabójcze lato…