ISBN

ISBN

9788377795118: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/nedznicy-t-2-victor-hugo-139454u

Cena:


ISBN

9788381784207: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/nie-zostawie-cie-anna-wolf-195623u

Cena:


Strupki

Autor: Paulina Jóźwik

Hanna Maj żyła po cichu. a jej życie skończyło się na długo przed śmiercią. Choroba sprawiła. że przestała rozpoznawać żyjących. za to coraz częściej odwiedzali ją zmarli.

Pola wraca do rodzinnego domu dzień przed pogrzebem babki. Chce odzyskać wspomnienia. które straciła Hanna. Wchodzi w pamięć jak w pokutę. Co stało się z bratem babki. który pewnego dnia zniknął? Skąd w siostrze Hanny tyle złości i goryczy? 

Czy Pola zdoła odkryć to. o czym wszyscy w rodzinie milczą? 

Paulina Jóźwik pisze z czułością i wrażliwością na drugiego człowieka. Strupki to opowiedziana ciepłym szeptem powieść o godzeniu się z życiem. pamięci i rodzinnym domu. którego głos pozostaje w nas na zawsze.

***

Krystaliczny debiut literacki

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


22976

31.5: https://woblink.com/ebook/czarna-skrzynka-michael-connelly-andrzej-niewiadomski-22976u

1

:

Cena:


Dorosłe Dziewczynki z rodzin Dysfunkcyjnych

Autor: Eugenia Herzyk

Posiadanie wewnętrznej mocy powoduje. że nie musimy dostosowywać się do świata. nie oczekujemy też. że świat dostosuje się do nas. Jesteśmy wolne od konieczności bezustannego udowadniania swojej wartości – innym i sobie. Przestajemy też zajmować się przekonywaniem innych ludzi. że mamy rację. Im większa nasza wewnętrzna moc. tym bardziej jesteśmy odporne na krytykę. zranienia. stosowane przez innych manipulacje. Nasza wewnętrzna moc powoduje. że nie mamy potrzeby krytykować. ranić i manipulować innymi ludźmi. Zyskujemy za to poczucie. że jesteśmy na tym świecie po coś. że mamy do spełnienia misję zapisaną w prawdziwym „ja”. a naszym zadaniem jest jedynie ją odkryć.

Wydawnictwo: Novae Res

Cena: 25


1

:

:

Cena:piotr gajdzinski, walka w terenie zurbanizowanym, życie to michał, zamach na piłsudskiego, chyłka kontratyp, zrozumiec faceta poradnik, duchowni, podstawy pielęgniarstwa tom 1, poprawność polityczna po angielsku, encyklopedia gender pdf, zatoka świń pdf, e logistyka, ekonometria pdf, oleksa monika, mój rok relaksu i odpoczynku, turbulence whitney g pdf, jadąc do babadag pdf, strony z książkami…