Zakłamane jedzenie

Zakłamane jedzenie

Autor: dr Hanna Stolińska

… soja to bardzo zdrowy produkt i powinniśmy jeść ją częściej?

Czy wiesz. że modny obecnie olej kokosowy jest prawie pozbawiony witamin i składników mineralnych?

Czy wiesz. że dieta bezglutenowa może zredukować twoją dobrą florę bakteryjną?

Jeżeli starannie dobierasz produkty spożywcze i interesujesz się dietami. to na pewno zależy ci na zdrowym odżywianiu. A jeśli okaże się. że część informacji o nich to kłamstwo? Bo czy wiesz. że superfoods nie zawsze działają cuda? I że nie wszystko. co nie ma certyfikatu jakości. jest bezwartościowe. rakotwórcze i naszprycowane chemią?

Pora dowiedzieć się. jak wygląda prawda o jedzeniu!

Ta książka to żywieniowy demaskator. Autorka wzięła pod lupę produkty spo

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788375548136: Wydawnictwo

Format

26.99: https://woblink.com/ebook/zawod-szpieg-michal-majewski-pawel-reszka-8930u

Cena: Paweł Reszka


Niegrzeczny rockman

Autor: Kristen Callihan

Udręczony rockman odnajduje siebie – oraz miłość – gdy zakochuje się w kobiecie. która tymczasowo wprowadza się do mieszkania obok.

John „Jax” Blackwood. gwiazda rocka. od dwóch lat. odkąd próbował odebrać sobie życie. trwa w stanie otępienia. Aż dochodzi do incydentu z intrygującą rudowłosą. która ucieka z jego lodami.

Kiedy Stella Grey po raz pierwszy spotkała Jaxa Blackwooda. sprawy nieco wymknęły się spod kontroli. Nie wiedziała. że ma do czynienia z uwielbianym gitarzystą najlepszej rockowej kapeli świata. Kto się spodziewa takiej megagwiazdy w spożywczaku? Poza tym zbliżała się zamieć. a on chciał sprzątnąć jej sprzed nosa ostatnie pudełko upragnionych lodów. Nie mogła na to pozwolić i go pocałowała.

Stella nie może przestać myśleć o nieznajomym. Wkrótce ok

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 29


Historia bez cenzury 5. I straszno. i śmieszno – PRL

Autor: Wojciech Drewniak

I śmieszno. i straszno. czyli PRL bez cenzury

OSTRZEŻENIE!

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci oraz kontrowersyjne skróty myślowe.

Jeśli jest to dla Ciebie poważny problem. zrezygnuj z dalszego czytania… chociaż pewnie będziesz żałować.

Historia bez Cenzury powraca! Jeśli myślicie. że rozładowana bateria w smartfonie to problem. przeczytajcie. jak hardcore’owo mieli Wasi rodzice!

Komuniści mówili im. co mają robić i myśleć. Co więc robili? No właśnie. i tak nie było nic do roboty. Na wakacje nie wyjedziesz. jeśli tata nie wylosował talonu. by móc kupić malucha. W domu nuda – dwa kanały w telewizji i na każdym kłamią. Czasem bajka – o misiach. zającach. Rumcajsach. no błagam! Na ulicach agenci SB i milicja z pałami

:

Cena:


ISBN

9788366500259: Wydawnictwo

Format

15.95: https://woblink.com/ebook/dlugi-platek-morza-isabel-allende-anna-sawicka-188361u

Cena:


Apetyt na miłość

Autor: Robyn Carr

Zobaczyć świat. spotkać tego jednego mężczyznę … Shelby ostatnie lata spędziła przy łóżku umierającej matki. Teraz chce posmakować życia i spełnić długo odkładane marzenia. Sprzedaje rodzinny dom i wyjeżdża do krewnych w Kalifornii. W Virgin River szybko przekonuje się. że nawet najlepsze plany można zawsze zamienić na… jeszcze lepsze. Po co miałaby zwiedzać świat. skoro w tej górskiej osadzie znalazła swoje miejsce na ziemi? Po co ma dalej szukać idealnego partnera. jeśli od pierwszego wejrzenia zakochała się w Luke’u?  Jest tylko jeden mały problem… Luke’owi daleko do mężczyzny jej marzeń.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99farmacja stosowana sznitowska, płatonow dół, leila meacham, jakub banasiak, geomedia, jakub basista, andrzej dziurawiec, wyspa diabła, cicha władza mikrobów, borderline jak żyć z osobą o skrajnych emocjach, gra biedronka i czarny kot, angielski podstawy pdf, fotografia produktowa książka, panny z wilka ksiazka, dzieje polski nowak tom 4 kiedy, daniel berg, wicher książka, veronika roth, khalidov twardoch, ksenocyd, zbrodnie roślin, statystyczny drogowskaz pdf…