WarBook

WarBook

Format: EPUB.MOBI

34.9

1:

Cena:


ISBN

9788379953493: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/syn-swojego-ojca-dominik-sokolowski-170799u

Cena:


W ogniu namiętności

Autor: Sylvia Day

Cztery gorące historie. cztery fascynujące opowieści z namiętnością w roli głównej. Rachel. Layla. Ana i Darcy: cztery kobiety. których całkowicie odmienne życiowe ścieżki prowadzą do tego samego celu: wielkiej. wszechogarniającej. dzikiej i bezpruderyjnej miłości. Nie ma fantazji. której nie można zrealizować. nie ma rozkoszy. po którą nie można sięgnąć. nie ma zasad. których nie można złamać. Są pragnienia. fantazje i żądze. które trzeba zaspokoić. Za wszelką cenę.

Wydawnictwo: Akurat

Cena: 37


Wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej

Autor: Studnicki Władysław

Przy rozważaniu każdego problematu nie trzeba pieścić siebie. rysując w swej wyobraźni powodzenie i triumfy. lecz trzeba przewidywać i ciężką sytuację. a nawet klęski. (…) Musimy sobie uprzytomnić konsekwencje każdego czynu. każdego kroku.

Władysław Studnicki. 1939

 

Myślę często o Studnickim i o jego przepowiedniach. które się tak sprawdziły.

Adolf Bocheński. 1940

 

Książka była oczywiście przez rząd gen. Składkowskiego w całości skonfiskowana. Nie wolno było przewidywać… słusznie.

Stanisław Cat-Mackiewicz. 1948

 

Studnickiemu zagrożono. że zostanie osadzony w szpitalu wariatów. jeśli zacznie osłabiać hasło „Silni. zwarci. gotowi”. Ano – było to logiczne. W społeczeństwie ogarnięt

26.9: https://woblink.com/ebook/pora-na-milosc-ferenz-malwina-124092u

Cena:


Duchy rebelii

Autor: Alwyn Hamilton

AUTORKA NAGRODZONA GOODREADS CHOICE AWARDS 2016

Piasek pustyni wypełnia jej duszę!

 

Trzecia część bestsellerowej serii pozbawi cię tchu i będzie trzymać w napięciu. dopóki nie opadnie kurz po ostatecznej bitwie!

 

Kiedy Amani Al-Hiza uciekała z zabitego deskami miasteczka. nie sądziła. że dołączy do rewolucjonistów. a co dopiero. że stanie na czele rebelii. Ale nie ma innego wyjścia. gdy żądny krwi Sułtan Miraji więzi Księcia Buntownika w mitycznym mieście Eremot. 

 

Amani uzbrojona jedynie w rewolwer. zimną krew i potężną moc Półdżina musi przeprowadzić grupę rebeliantów przez bezlitosną pustynię. Jednak ma wrażenie. że jedyne. co jej się naprawdę udaje. to prowadzenie ich na pewną śmierć.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 3.9poszukiwanie przodków, audiobook darmowe, jacek dukaj, wielki człowiek do małych interesów, bożena kropka opinie, gramatyka japońska huszcza pdf, jenny han zawsze i na zawsze, książki online pdf, jerzy jachowicz maria jachowicz, ps wciaz cie kocham jenny han chomikuj, kocham przedszkole program, dziewczyny wyklęte pdf, pozwól mi zostać pdf, oczy ciemności książka, kodeks karny z komentarzem, marcin margielewski książki, anja rubik sexedpl, cesarz nihon-ja, ebook kup, obserwator link, fantastyczne zwierzęta 3 książka…