Powróćcie do mnie

Powróćcie do mnie

Autor: Lynn Austin

Po dziesiątkach lat wygnania przepowiednie zaczynają się spełniać: król Cyrus oznajmia. że Żydzi mogą wrócić do Jerozolimy. Kapłan Iddo jest przekonany. że jest to znak odzyskanej Bożej przychylności. Żydzi zbyt długo żyli w Babilonie i wielu z nich. łącznie z synami Iddo. utraciło swoją wiarę. Dlatego niewielu decyduje się zostawić wszystko i ruszyć w drogę powrotną – wrócić do swojego domu i swojego Boga. Ich podróż do Ziemi Obiecanej nie jest łatwa. Gdy trudności zaczynają się piętrzyć. nawet najwierniejsi. jak Dina – ukochana żona Iddo – poddają w wątpliwość poświęcenie związane z podążaniem za Bogiem. Zachariasz. najstarszy wnuk Iddo. czuje się rozdarty pomiędzy wiarą dziadka a rodziną. którą zostawili. Ale jedno spotkanie z Najwyższym na zawsze już zmieni Zachariasza i

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/203578/epub

1:

:

Cena:


Jak przygotować się do zmian 2021.Podatki.rachunkowość.prawo pracy.ZUS

Autor: Praca zbiorowa

Autorzy omawiają nie tylko nowe regulacje. lecz także tzw. przepisy przejściowe. Wyjaśniają. od kiedy i w jaki sposób należy stosować zmienione przepisy. Przystępnie przedstawiają działania i decyzje. jakie należy podjąć. aby optymalnie dostosować się do nowych regulacji. Zakres planowanych i już uchwalonych zmian jest szeroki.

W przepisach podatkowych zmiany dotyczą m.in.:

• wprowadzenia tzw. estońskiego CIT.

• zwiększenia liczby podatników uprawnionych do stosowania stawki 9%.

• wprowadzenia opodatkowania CIT spółek komandytowych i niektórych spółek jawnych.

• uszczelnienia przepisów w zakresie unikania podwójnego opodatkowania i opodatkowania dochodów z d

55.2: https://woblink.com/ebook/instrukcje-vat-15-praktycznych-procedur-dla-podatnikow–203363u

Cena:


Za ostatnią gwiazdą

Autor: Magdalena Kołosowska

Aby przygotować się na lepsze jutro. trzeba pożegnać się z przeszłością.

Kamila niczego nie pamięta. Tamten dzień jawi się jej jako zamazany obraz i gdyby nie przypadek. nie dowiedziałaby się. że wydarzyło się coś złego.

Na dodatek okazuje się. że sprawy mają się zupełnie inaczej. niż je dotąd widziała. Krok po kroku wszystko. co budowała z takim trudem. rozpada się jak domek z kart. Dziewczyna będzie musiała nauczyć się żyć od nowa. wybaczyć sobie i poszukać pomocy. Czy najbliżsi zdadzą trudny egzamin w chwili. gdy będzie ich najbardziej potrzebowała?

Czy Kamila wreszcie odkryje. co się znajduje za ostatnią gwiazdą i czy będzie umiała uporać się z trudną przeszłością? Jak ostatecznie ułożą się losy trzech sióstr?

Jak bardzo czekałam na ten trzeci tom! Jak byłam ciekawa. jak autorka poukłada losy sióstr!

Jakie okazało się „Lepsze jutro”. tym razem „Za ostatnią gwiazdą”?

Przeczytajcie!

Joanna Onysk

Doskonałe zwieńczenie cyklu. Autorce udało się mnie zaskoczyć. zmylić oraz zainteresować. To historia pełna emocji. smutków i radości. a przede wszystkim to opowieść o sile siostrzanej miłości. Gorąco polecam!

GrażynaWróbel

To zdecydowanie moja ulubiona cześć trylogii! Magdalena Kołosowska umiejętnie prowadzi czytelnika przez fabułę. którą wypełniają emocje. momenty zwątpienia oraz trudne decyzje. Takie historie chce się czytać! Polecam!

Hanna Smarzewska

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9adam jarniewski, nikodem pałasz, diagnoza matematyka klasa 6, wojna umarła niech żyje wojna, powiedzmy gantenbein, nick webb stara flota, pan samochodzik i człowiek z ufo, pamięć nieulotna audiobook, katy evans pdf, wszystkie mudry lecznicze pdf, wypożyczalnia ebooków online, przyczyny agresji w szkole, zarządzanie od podstaw, książki erotyczno romantyczne pdf, zofia kozłowska, darmowe ebooki mobi, łańcuch dowodzenia, maciąg książki, biografie odtajnione, szczęście przy kominku, czarny łabędź audiobook…