Klasyfikacja budżetowa w kontekście wyjaśnień Ministerstwa Finansów

Klasyfikacja budżetowa w kontekście wyjaśnień Ministerstwa Finansów

Autor: Ireneusz Rosiek

Klasyfikacja budżetowa jest narzędziem standaryzującym ujmowanie wydatków jednostek budżetowych w całym sektorze finansów publicznych. Nie ma jednej uniwersalnej zasady dobierania paragrafów klasyfikacji budżetowej. które można zastosować w każdym przypadku. W praktyce jedna operacja gospodarcza może spełniać kryteria do zaklasyfikowania jej w dwóch lub czasem więcej równorzędnych paragrafach.

W poradniku zaprezentowano zbiór wybranych problemów w zakresie stosowania klasyfikacji budżetowej. Całość opracowana jest na podstawie pism Ministerstwa Finansów. Z poradnika można dowiedzieć się m.in.. jak klasyfikować:

§ wydatki na ekspertyzy.

§ przegląd łączony z konserwacją.

§ remonty. naprawy

29.2: https://woblink.com/ebook/odrzuc-ciezar-przeszlosci-pdf-swan-teal-153788u

Cena:


1

:

:

Cena:arkadiusz bagłajewski, pan tadeusz xiii, platon uczta pdf, słownik symboli online pwn, zanim umarłam, wojciech konigsberg, magdalena kordel seria uroczysko, w konkluzji, nowela bolesława prusa, zielnik pdf, meteorologia i klimatologia pdf, pebx ksiązki, osho ksiazki, książki online do czytania za darmo, gry sasiedzi z piekla rodem, w jego oczach, powieść olgi tokarczuk, monika skrzypek, pamięć społeczna, święto kozła, porady duchowe, historyjki dla ciekawskich dzieci…