Nowy dom

Nowy dom

Autor: Kaja Kujawska

Dorastanie w okupowanej Warszawie skutecznie zahartowało Teresę. która walczyła wówczas w szeregach AK. Z dawnych czasów pozostały jej dwie rzeczy: przekonanie. że życie jest najcenniejszym. co zostało nam dane. oraz wspomnienie pierwszej. płomiennej miłości do poznanego podczas wojennej zawieruchy Tadeusza.

Dziś Teresa jest odważną. pewną siebie kobietą. która pragnie wspierać wnuczkę Alinę. w rozpoczęciu nowego etapu w życiu. Dziewczyna właśnie opuściła rodzinne miasteczko. by uwolnić się od nieudanego związku i nudnej pracy. ale nie będzie to proste – tym bardziej że wkrótce na jej drodze stanie kilku mężczyzn. którzy namieszają jej w głowie… Czy na obie kobiety czeka szczęśliwe zakończenie?

Kaja Kujawska – rocznik 1986. Dziewczyna z prowincji w centraln

32: https://woblink.com/ebook/arkada-aleksandra-kaptur-177736u

Cena:


Zarządzanie przez algorytmy

Autor: Włodzimierz Szpringer

Zarządzanie przez algorytmy przenika rzeczywistość społeczno-gospodarczą: od polityki i rządzenia państwem. administracji publicznej aż do transformacji różnych modeli biznesu. które w gospodarce cyfrowej obejmują w zasadzie wszystkie sektory. z główną rolą sektora finansowego. Algorytmy są szczególnie przydatne w bankowości. gdzie występują procesy z dużą ilością danych. nie zawsze ustrukturyzowanych i łatwych w interpretacji. np. w obszarze cyberbezpieczeństwa. identyfikacji klientów. zapobiegania oszustwom. zarządzania ryzykiem. a także rozwiązań kognitywnych. robotyki. analizy Big Data. data mining. automatycznego doradztwa.

Wykorzystanie zautomatyzowanych mechanizmów bazujących na algorytmach sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego służy także do kampanii

54.9: https://woblink.com/ebook/bankowosc-emocjonalna-ewa-miklaszewska-mateusz-folwarski-178023u

Cena: Mateusz Folwarski


Tysiąc wspaniałych słońc

Autor: Khaled Hosseini

Bez wątpienia najwyżej oceniana. najgłośniejsza i najchętniej czytana powieść 2007 roku. Niekwestionowany bestseller nr 1 w ponad 20 krajach świata. sprzedany w imponującej liczbie ponad 10 milionów egzemplarzy.

Osią fabuły rozgrywającej się w Afganistanie w ciągu ćwierć wieku są dzieje dwóch kobiet. które zrządzeniem losu poślubiają tego samego mężczyznę. despotycznego Rasheeda. Mariam ma zaledwie piętnaście lat. kiedy zostaje wysłana do Kabulu. by zostać żoną szewca.

Druga bohaterka. ambitna i wykształcona Lajla. w wyniku wybuchu bomby traci całą rodzinę. Po traumatycznych przejściach dochodzi do siebie w domu Rasheeda i Mariam. Stopniowo między kobietami rodzi się trudna przyjaźń.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 34


ISBN

9788395383885: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/pewnego-razu-latem-janette-oke-182293u

Cena:


Stroiciel

Autor: Trojanowski Tomasz

„Tylko ty możesz ocalić świat przed zagładą. Tylko ty jesteś w stanie pokonać zło od wieków panujące na ziemi. Tylko ty…”

Zdania. które przeczytałeś przed sekundą. brzmią jak wstęp do gry komputerowej. Co zrobisz. kiedy okaże się. że tak nie jest? Co zrobisz. gdy zrozumiesz. że to. co się dzieje. nie jest snem? Jak postąpisz. gdy odkryjesz prawdę o sobie?

Niezwykła książka o współczesnym. nie do końca idealnym świecie. i o konieczności podjęcia walki o jego ocalenie.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 17.9grupa przestępcza krzyżówka, depozytorium, piecyk czapeczka i budyń pdf, vi keeland kusząca pomyłka pdf, someone else, mała dorrit online, gracja i furia, nieodnaleziona opinie, ortografia dla dzieci ćwiczenia, brejdygant szadź, bog liczy lzy kobiet, cenckiewicz o wałęsie, samodzielne myślenie, kresowa opowieść, ziarna minecraft, książki za darmo do pobrania, minecraft ziarno, egipt haram halal, kolańczyk prawo rzymskie pdf…