ISBN

ISBN

9788381377928: Wydawnictwo

Format

159.2: https://woblink.com/ebook/sprawozdawczosc-budzetowa-w-praktyce-krystyna-gasiorek

Cena:


Pracownicze plany kapitałowe – obowiązki pracodawcy

Autor: dr Aneta Olędzka

Pracownicze plany kapitałowe (PPK) są nową formą dodatkowego i długoterminowego oszczędzania z możliwością skorzystania ze zgromadzonych środków po ukończeniu 60 roku życia. Dla osób zatrudnionych przystąpienie do programu jest dobrowolne. W każdej chwili także mogą do niego przystąpić lub z niego zrezygnować. Natomiast podmioty zatrudniające (np. pracodawcy. zleceniodawcy) mają obowiązek przystąpienia do PPK. Wdrażanie następuje etapami. W tym roku do PPK dołączą firmy zatrudniające co najmniej 50 i co najmniej 20 osób. Natomiast od 1 stycznia 2021 r. obowiązek stosowania ustawy o PPK spocznie na pozostałych podmiotach zatrudniających oraz na jednostkach sektora publicznego. Wdrożenie PPK w firmach to nie lada wyzwanie. Nowe obowiąz

14.9: https://woblink.com/ebook/nowe-oznaczenia-w-ewidencji-vat-i-jpk_vat–195601u

Cena:


:

:

Cena:


O miłości

Autor: Stendhal

Stendhal to pseudonim Marie-Henri Beyle’a. francuskiego pisarza romantycznego. prekursora realizmu w literaturze. Wyprzedzał on swoją epokę – choć żył i pisał w romantyzmie. jego styl odznaczał się klarownością i jasnością oraz pogłębionymi portretami psychologicznymi bohaterów. Inspirację dla książki „O miłości” stanowiła dla Stendhala niespełniona miłość do Mathilde Dembowski. którą pisarz przeżył podczas pobytu we Włoszech.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


EPUB.MOBI

195609: 44.99

https://woblink.com/product-publication/download/195609/epub

:

Cena:


Geniusz ptaków

Autor: Ackerman Jennifer

Od dziś „ptasi móżdżek” nabiera nowego znaczenia!

Autorka przedstawia najnowsze odkrycia naukowe dotyczące niezwykłych ptasich zdolności. ubarwiając opowieść licznymi anegdotami. Jak się okazuje. poza doskonałą orientacją w terenie czy umiejętnością korzystania z narzędzi. zwierzęta te wykazują ogromną inteligencję społeczną. Potrafią zwodzić. manipulować i podsłuchiwać. Wzywają świadków. gdy odkryją śmierć swoich pobratymców. opłakują zmarłych i całują na pocieszenie. A niektóre potrafią nawet rozpoznać swoje odbicie w lustrze. To idealna lektura nie tylko dla miłośników ptaków. ale także dla wszystkich ciekawych otaczającego nas świata.

Czy wiesz. że…?

 • Czarnowron zdobywa swoje ulubione orzechy. kładąc je n

  39.99: https://woblink.com/ebook/anglicy-magdalena-rabsztyn-aniol-matt-rudd-195607u

  Cena:


  Lekarz obłąkanych. Tom 2

  Autor: Montépin Xavier de

  W domu dla obłąkanych w Auteuil pod Paryżem w przedziwny sposób splatają się losy rodziny nowojorskiego bankiera. małomiasteczkowego lekarza. kilku paryskich bon vivantów. biednej sieroty i dzielnego marynarza. Wszyscy zostają wciągnięci w niebezpieczną intrygę.

  Czy uda im się rozwikłać zagadkę tajemniczej zbrodni i wygrać walkę o zdrowie. życie. majątek i miłość?

  Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

  Cena: 19.95  mój szef melissa darwood pdf, kompendium wiedzy o żywności żywieniu i zdrowiu pdf, hubert kisiński, narzeczona kiera cass, łukasz wierzbicki afryka kazika, elsberg blackout, kawa pdf, kamieniarz książka, sierota bestia szpieg, ognisty tron, sąsiedzi z piekła rodem 2 gra, magda adamowicz, piotr oles, erynie krajewski, małecki książki, dziewczynka która wypiła księżyc pdf, wiesław sikorski, książki mobi, egzekutorzy…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin